Międzynarodowy Barbarzyński Serwer Kantetul został otwarty!

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  Welcome to the international forums! Choose your language area below:

  NEW: More world rounds coming this month, click to read more

  • Międzynarodowy Barbarzyński Serwer Kantetul został otwarty!

   Witajcie Ahau,

   Na nowym "pro barbarzyńskim" serwerze Kantetul (int10), który został właśnie otwarty otwarty (21.09.2018 18:30), wioski barbarzyńców, które lubicie grabić zostały przebudowane i będą powstawać proceduralnie, aniżeli dotychczas, gdzie zamieszkiwały ustalone armie i znajdowała się określona ilość surowców przypadająca na dany poziom barbarzyńców.

   Co to oznacza?

   Kanetul będzie kolejnym serwerem specjalnym, gdzie każda nowa wioska barbarzyńców, którą uda Ci się wyszpiegować i/lub zaatakować, zostanie utworzona w sposób losowy, różniąc się od siebie. Może nie będą to przypadki skrajne, gdzie możecie znaleźć np. milion jednostek Ek Chuah a tylko 2 jednostki surowca kakao, ale wystarczająco różne od siebie, z pewną dozą różnorodności wojsk i ilością surowców dla graczy z różnym poziomem rozwoju.

   Jaki jest cel?

   Jako doświadczeni gracze wiecie, że po opanowaniu obecnych wiosek barbarzyńców, jest małe pole do uprawiania jakiejkolwiek strategii z nimi związanej, wypracowaliście sobie ustaloną ilość wojsk potrzebną do podbicia danego poziomu wioski i utrzymywanie tego trendu w dalszym etapie. W najnowszym serwerze Nakumal, każda wioska barbarzyńców będzie odmienna, co pozwoli na kontynuację gry i poszukiwania tej najlepszej, która dostarczy jak największego zysku, przy jak najmniejszych stratach. Niektóre wioski barbarzyńców będą miały spore armie i niewiele surowców, niektóre tych jednostek będą miały mniej, a więcej łupu, a mogą się Wam zdarzyć także i takie, które przetrzymują Nahual i Amazonki, które możecie pozyskać po zwycięskiej walce i odrobinie szczęścia podczas poszukiwań.

   Ujmując krótko, jest to zarówno nowe wyzwanie na serwerze jak i nowa okazja: najlepsi gracze odkryją, że przy wprawnym oku i odpowiedniej strategii przy doborze wioski jako celu ataku, będą szybciej i sprawniej się rozwijać.

   Dodatkowo, oprócz nowych wiosek barbarzyńców, nowy serwer Yaxuna będzie posiadał:
   • Poczwórną prędkość serwera, budowy, badań, szkolenia oraz podróży.
   • Ochrona przed silniejszym graczem będzie aktywna przy pięciokrotnej różnicy punktów (lub więcej)
   • Współczynnik przeżycia 30%: 30% wszystkich jednostek pokonanych w walce przetrwa i zostanie odesłanych do Świątyni Itzamna (w odróżnieniu od domyślnego współczynnika 8-10%)
   • Wszystkie pokonane miasta, bez względu na punkty, otrzymają 12 godzinną ochronę przed kolejnymi atakami od silniejszego przeciwnika (w przeciwieństwie do domyślnego ustawienia, gdzie obrońca miał 75% lub mniej punktów niż atakujący)
   • Nowe ataki na wioski barbarzyńców będą możliwe co 12 godzin (zamiast jednego dziennie). Co daje 10 ataków dziennie, w dwóch rundach, niż 5 w jednej.
   • Zużycie kukurydzy podczas podróży będzie 4-krotnie niższe, zatem możecie podróżować na dłuższe dystanse przy znacznie niższych kosztach kukurydzy.

   Kantetul otworzył swój świat dla graczy wszystkich języków i krajów 21 września o 18:30.

   Powodzenia i udanej zabawy,

   Wasz Zespół Tentlan