UXMAL SAVAŞ RAPORU

• teşekkürler yanlız burası tüm sw değil o şekil düşündürüp arkadaşlarınızı avutmayın boşuna he bide multı olayına girmişsin sw den multının ne oldugunu ben sana acıklayayım sen once dusun sonra konus (multı hesaplar demek aynı ıp den 2 farklı hesap demektır) yanı iki farklı ıp den 2 farkı hesap multı olmaz arkadaşlarınızı bu şekildede avutmayın savas hakkındakı guzel dusuncelerın ıcın tekrar tesekkurler

• ben neoldugunu bılıyorum sen kafanı yorma arkadaslarını da derken senın oynadıgın sv de bnm hiç arkadaşımda yokboş konuşmana gerek yok tu ben tum sv toplamısgıbı derken de ıyı asker basmıssınız anlamında dedim sen biraz oyuna kaptırmıssın kendini ordakimuhattap olma şeklinizi bilmiyorum da ben kimseyi avutma peşinde degilim.(veşunuda belirteyim farklı ıp den olup ta destek veya kordineli olarak baglantılı hesaplarda multi olarak cezalandırılır)

• .(veşunuda belirteyim farklı ıp den olup ta destek veya kordineli olarak baglantılı hesaplarda multi olarak cezalandırılır) yani demek istediğin şumu birbirine birlik transferi ve kaynak göndermekmi multı sayılır ?

• hayır kardeş birlik degil faklı ıp dekiler dedigm şöyle senin bir hesabın var ve buna bir hesaptan süreklı destek gelıyor veya savas sırasındabu hesabıda aktıf olarak senın cıkarlarında kullandıgında o hesabı sadece senın cıkarlarında kullandıgında farklı ıp olsada cezalandırılır farklı ıp yapmak kolay bir iş oldugundan beridir bu olay böyledir

• ben neoldugunu bılıyorum sen kafanı yorma arkadaslarını da derken senın oynadıgın sv de bnm hiç arkadaşımda yokboş konuşmana gerek yok tu ben tum sv toplamısgıbı derken de ıyı asker basmıssınız anlamında dedim sen biraz oyuna kaptırmıssın kendini ordakimuhattap olma şeklinizi bilmiyorum da ben kimseyi avutma peşinde degilim.(veşunuda belirteyim farklı ıp den olup ta destek veya kordineli olarak baglantılı hesaplarda multi olarak cezalandırılır)

bilen biliyor neyin ne olduğunu benim bişey yazmama gerek yok :) serverın multilerden temizlenmesi lazım 10-20 hesap birleşip kesip sonra bide utanmadan fotoğraf koyuyorlar :))

• evet sizde öyle yapıyıordunuz bir ara şuan nsl bilgim yok utanma derken niye utansın adamlar zafer kazanmış raporunuda atmış multi olduklarını düşünüyorsanda şikayet edersin öyleyseler cezalarını alırlar.

• yinede şanlısınız savaşacak adamlar var bizde oda yok
  • superolmuş :D bu arada tekrar tebrikler hatirlatiyim cambaz sanada oyunda multi yasakoldugu kadar aynı klandan aynıkısıye bilerek anlaşmalı olarak saldırı yapmakta aynı anda ysak :) ve asker yollayıp veya kısıler kendılerınde asker brakmayıp baskasına hergun yollayıpkaçtiklarındada haksızkazanç oluyor :) yanı kurallardan bahsederken kurallara önceuyun derim ve multi hesapise gereken yapilir banada multi dedınız zamanında bas edemedınız 12kısı 2 kişi ile çokguluyordum eger hastaneye yatmasam sız hala 12kısı benle basedemiyor durumda ıdınız :D

1.2.Çoklu Hesap ve Haksız Kazanç
    Aynı sunucuda birden fazla hesaba sahip olmak ve / veya birden çok hesap ile oynamak yasaktır ("Çoklu Hesap Kullanımı"). Aynı sunucuda birden fazla hesapla oynayan oyuncuların, tüm hesapları engellenecektir. Aynı uygulama, farklı hesapları geliştirmek için kullanılan hesaplar için de geçerlidir("Haksız Kazanç"). Haksız kazanç sağlayan ve sağlatan hesaplar birlikte kapatılacaktır. Oyuncuların bu gibi durumlarda (bir hesap diğerine avantaj sağlamak için kullanıldığında) Tentlan Destek Takımına bildirmesi gerekir. Haksız kazanç sağlama girişiminde bulunan oyuncu, herhangi bir itiraz hakkı tanınmadan, kalıcı olarak engellenmeyi göze almalıdır.

6.1.Oyuncular oyun içi mesajı, sohbeti ve forumu kullanırken 5. maddede belirtilen yasakları içeren oyun kurallarına aykırı davranmamaya ya da spam veya rahatsız edici içerik göndermemeye dikkat etmelidir. Aksi takdirde olayın ciddiyetine bağlı olarak belirli yaptırımlar uygulanacaktır. Bir mesajın açık bir suç unsuru içermeden de saldırgan olabileceğini unutmayın; böyle durumlarda Destek Takımı her özel durumu göz önüne alarak karar verecektir.