07. Plemię

  • - Jak mogę dołączyć do plemienia?
    Aby dołączyć do plemienia, trzeba wybudować Salę Rady Plemienia. Gdy wybudujesz ten budynek, możesz wyszukiwać plemienia i wysłać podanie.

    - Gdzie mogę znaleźć przegląd wszystkich plemion?

    Kliknij ikonę "Ranking" jak na zdjęciu poniżej:


    Otworzy się okno z przeglądem wszystkich plemion swoim świecie gry. Jeśli już znasz nazwę plemienia, do którego chcesz dołączyć, możesz je znaleźć, wpisując nazwę w polu wyszukiwania, które jest zintegrowane w budynku "Sala Rady Plemienia", albo naciskając przycisk wyszukiwania:


    - Jak wysłać podanie do plemienia?

    Istnieją dwa sposoby aby to zrobić:
    Jeśli obecnie nie jesteś członkiem żadnego plemienia, najprostszym sposobem jest kliknięcie na profil plemienia, do którego chcesz dołączyć. Jeśli nowi członkowie są akceptowani, pojawi się następujący obraz i przycisk do wysyłania podania:



    Jeśli jesteś już członkiem plemienia, ale chcesz je zmienić, kliknij na profil plemienia, do którego chcesz dołączyć, a następnie wybierz opcję "Wyślij wniosek":



    - Jak mogę założyć plemię?
    Po pierwsze, trzeba mieć Salę Rady Plemienia poziom 3. Kliknij na Salę, wpisz nazwę plemienia i jego tag w odpowiednich polach, a następnie kliknij na przycisk "Załóż plemię".

    - Ilu członków może dołączyć do plemienia, czy są jakieś ograniczenia?

    Obecnie nie ma żadnych ograniczeń co do liczby członków plemienia.

    - W jaki sposób można wysyłać zaproszenia do innych graczy, aby dołączyć do mojego plemienia?

    Musisz być założycielem lub administratorem aby móc wysłać zaproszenia do innych graczy. Aby wysłać zaproszenie, wybierz gracza, na przykład, na mapie świata poprzez kliknięcie na ich miasta. Spowoduje to wyświetlenie menu z różnymi opcjami, jednym z nich jest "profil użytkownika":



    Klikając na etykiecie "profil użytkownika", otworzy się okno ze szczegółami na temat tego gracza. Wybierz opcję "Zaproś do plemienia", klikając na menu rozwijalne pod awatarem:


    - Chcę wycofać zaproszenie, które wysłałem do gracza? Czy to możliwe?
    Istnieje możliwość, aby usunąć zaproszenie wysłane do gracza w przypadku braku odpowiedzi lub jeśli zmieniłeś zdanie. Opcja ta jest dostępna poprzez Plemię >> Członkowie. Wybierz gracza a następnie klikając na "Edytuj", będziesz w stanie usunąć zaproszenie:


    - Co się stanie, jeśli założyciel plemienia opuści plemię? Czy plemię się rozpadnie?

    Jeśli założyciel plemienia opuści plemię (przy użyciu opcji "opuścić plemię" w ustawieniach Plemienia), plemię nie zostanie rozwiązane, ale prawa założyciela automatycznie przejdzie do "najstarszego" Administratora plemienia , czyli do tego administratora plemienia, który był pierwszy (jeśli jest więcej niż jeden administrator plemienia).
    Jeśli plemię nie ma administratora, wówczas prawa założyciela zostaną automatycznie przekazane najstarszemu członkowi plemienia, który pierwszy dołączył do plemienia po założycielu.

    - Nasz założyciel już opuścił grę, jak możemy zmienić założyciela?

    Jeśli założyciel już opuścił grę, ale w waszym plemieniu, on / ona nadal pełni funkcję założyciela, obowiązują następujące zasady:


    Plemię przeprowadza wybory i zgodnie z większością głosów 51%, nowy założyciel zostanie wybrany. Przed poczynieniem wyborów, Administrator plemienia musi skontaktować się z Zespołem Wsparcia i poinformować o zbliżających się wyborach, jak również przedstawić termin głosowania. Następnie wszyscy aktywni członkowie plemienia proszeni są o przesłanie wiadomości e-mail (prywatnej wiadomości w grze do członka zespołu wsparcia, bądź poprzez nasz formularz kontaktowy na forum lub na support@lionmoon.com) z nazwą gracza na którego głosują. Po zliczeniu głosów, zespół wsparcia zmieni założyciela.


    Polityka ta została przyjęta, aby uniknąć problemów, które mogłyby powstać w przypadku kilku graczy, kontaktujących się z zespołem pomocy technicznej i prośbą o wyznaczenie ich jako nowego założyciela, a także w celu uniknięcia jakichkolwiek podstaw do niezadowolenia i irytacji przez większość członków plemienia.


    Jeśli nie chcesz korzystać z tej procedury, możesz skorzystać z opcji rozwiązania plemienia i stworzenia nowego.


    Tłumaczenie dzięki uprzejmości @Makro