HUNAB KU - twoja porażka naszą radością

  • :thumbsup: Hunab Ku to Plemię które powstało jako pierwsze na serwerze już w drugim dniu istnienia gry. Jesteśmy najlepsi i mamy świadomość, że posiadamy największy współczynnik wariata w wariacie i luzaka w luzaku. Nie zważamy na wiek czy punkty, naszym celem jest dobra zabawa i jedyne słuszne IMPERIUM HUNAB KU. Strzeżemy "świętej żabki" którą dumnie niesiemy w herbie plemienia i biada tym którzy próbują nam ją odebrać. Naszym odwiecznym wrogiem (od pewnego czasu dżunglą do dżunglenia) jest Plemię Teotihuacan.


    Zanim rozpoczniesz rozmowę rekrutacyjną z Dyplomatą i Szamanem Plemienia, to musisz spełnić następujące warunki:


    1. W rankingu znajdujesz się w TOP 150 lub w dużym tempie wzrastasz w punktacji.
    2. Masz poczucie humoru, honoru i zdecydowanego bycia najlepszym.
    3. Posiadasz wielkie serce (w razie gdyby obcy szaman próbował ci je wyjąć) i włosy łonowe (potrafisz to intersubiektywnie ocenić jako objaw dojrzałości).


    ZAPRASZAMY DO ELITY! Napisz do XAVIEROS :):evil:

  • Z profila żabki :)
    - XAVIEROS - dyplomacja, mediacje, pokojowe rozwiązywanie konfliktów , dążenie do pokoju oraz stabilizacja działań w czasie pokoju, duchowość, rekrutacja;

    Jakos duch tych dwóch tekstów jest rozbieżny, albo tylko ja odniosłem takie wrażenie. ?(
    Jak tak jest to proszę wyprowadzić mnie z błędu , za co dyplomacie żabek będę wdzięczny. :thumbsup:


    W prezentacji plemienia XAVIEROS zamieszcza tekst określił bym agresywny , z pozycji siły , natomiast w profilu plemienia mowa jest o pokoju , stabilizacji

  • Droga amazonka2 czym innym jest podział obowiązków w Plemieniu a czym innym cel działania i wymogi praktyczne od kandydata do Rodzinki Hunab Ku. Należy też pamiętać, że z plemieniem TEO i jego sojusznikami jesteśmy w stanie "świętej wojny' za próbę kradzieży ŻABY z herbu plemiennego. Zatem przy naruszeniu świętości nie może być mowy o pokoju. Sama Pani rozumie, takie czasy, prekolumbijskie, waleczna atmosfera...itd. :D I proszę szamana plemiennego nie nazywać żabką, bowiem szaman ma imię Xavier :love: no a "żabka"...to zakrawa wręcz o obrazę uczuć religijnych. :cursing: