Ekipa Tentlan Polska

  • Cześć!


    Gra przykuwa uwagę, elegancka grafika, przyzwoita płynność nawet na moim starym złomku (HTML5 <3 ), ciekawy (unikatowy?) klimat, może odrobinę zabrakło jakiejś ścieżki dźwiekowej, ale i tak przecież wszyscy ją w końcu wyłączają, więc to można przemilczeć. Ale... ciekawi mnie jak prezentuje się ekipa stojąca za tym projektem? :D


    Z tego co wyczytałem to Tentlan jest pierwszym dzieckiem studia Lionmoon, zgadza się? Innemu niemieckiemu studiu (InnoGames) udało się zamontować na dobre na scenie gier przeglądarkowych, ciekawe jak pójdzie w tym przypadku. Ile osób zajmowało się tą grą? Dużo czasu to zajęło?


    No i jestem też ciekaw, czy Chicahua jest jedyną osobą reprezentującą Tentlan Polska, czy za tą nazwą kryje się więcej osób? Opowiedźcie coś o sobie może, np. jak wygląda Wasza współpraca z Lionmoon? Jaki macie wpływ na zmiany grze? :thumbsup:

  • Hej!
    Tzw. ekipę Tentlan Polska, czy też Zespół Wsparcia, na razie tworzę tylko ja :) i moja współpraca z Lionmoon jest bezpośrednia, mam kontakt z szefem firmy :-)
    Szczegółów dotyczących prac nad projektem niestety nie znam, prace nad grą rozpoczęły się w zeszłym roku, wersja Alpha była dostępna ok listopada jak pamiętam.


    Zatem jeśli chodzi o typowo "polski" kontakt, to na razie jestem Waszymi oczami i uszami :)
    Jeśli chodzi o zmiany w grze - Wasze propozycje publikowane na forum są zbierane i przekazywane do rozpatrzenia - wiele rzeczy jest w planach i mają różne priorytety.
    Tak jak już wspomniałem w innym teamacie, w najbliższym czasie ekipa postara się dorzucić do gry budynek Tambo, który umożliwi stacjonowanie obcych wojsk. W dalszym etapie będą pojawiać się propozycje, które przedstawili sami gracze.

  • To świetnie, że ten kontakt jest bezpośredni, zawsze większe szanse na realny wpływ na grę. :thumbsup:


    Ciekaw jestem, czy Lionmoon dużo takich społeczności lokalnych próbuje utworzyć. Gra z tego co widzę przetłumaczona jest na sześć języków.


    A propos tłumaczenia. Naprawdę byłem miło zaskoczony, że ta gra jest tak dobrze przetłumaczona na polski. Ty się tym zajmowałeś, czy ktoś inny?

  • Kawał dobrej roboty. :)


    @Chicahua, wytłumacz mi jeszcze brak aplikacji mobilnej dla Tentlan. Gdzieś na forum czytałem, że Lionmoon nie planuje jej stworzenia. Byłbym w stanie to zrozumieć jeżeli gra działałaby naprawdę dobrze na mobilnych przeglądarkach, ale póki co jedynie Dolphin pozwolił na obsłużenie wszystkiego (mało wygodnie), a probówałem Firefox'a, Chrome'a i jeszcze Penguin'a.