Czy to żyje?

  • Czy ta gra jeszcze żyję ? Zacząłem grać dzisiaj i interesuje mnie to czy opłaca mi się grać, bo z tego co widzę forum to tak naprawdę bar ze stekami na pustyni, w którym raz na jakiś czas ktoś wpadnie i coś zje. Fajnie by było usłyszeć że gra jest dalej rozwijana i ma pełen suport.

  • SUPPORT... udawadniacie, że nawet pisanie do Was bezpośrednio , że gra umarła.... BRAK odpowiedzi na maile...., brak jakiegokolwiek zainteresowania w tej grze... błędy są za błędami i nawet nie chcecie myśleć o ich naprawie.... ładnie... to po co tą grą zachęcać ludzi na internecie do grania w nią???? Gram w gry internetowe 20 lat ale takiego "olewania" graczy ze strony suportu jeszcze nigdy nie spotkałem się...
    SUPPORT CZY WY ŻYJECIE NA SRWERZE POLSKIM????? KOlega nawet pisął do was bo nie akceptowało mu płacenie z SMS... i?????
    Moi drodzy gracze.... szykujcie się wieć na ZERO odzewu od Supportu bo jego chyba na serwerze Polskim w ogóle nie ma... a błędy..... będą was atakowały osoby mające x4...x5 pkt tys punktów. Jak i mnie w tej chwili... jak mam się obronić przed gościem co ma prawie 3 mln pkt a ja tylko 700K... WY MACIE NAJPEWNIEJ TO SAMO.

  • yyyy gdzie ty chłopie masz serwer Polski ?? ostatnim POLSKIM serwerem był Copan (pl6) teraz wszystkie są międzynarodowe, a co do odzewu supportu powiem tak . . . NIC SIĘ NIE ZMIENIA, raz support odpowie w parę min kolejnym razem nie odpowie nigdy

  • Czyli... to nie gra normalna gdzie suport pomaga graczom tylko , że tak brzydko powiem... ktoś wymyślił grę TYLKO do nabijania własnego portfela... błędy gry nie są naprawiane, totalne "olewanie"... W innych grach wygląda to całkowicie inaczej.... Tutaj jak sądzę nawet multikonta są dozwolone i nikt tego nie sprawdza.
    Smutne...

  • Przykro to mówić, ale admini najzwyczajniej w świecie mają w poważaniu problemy graczy. Ja zgłaszałam jakiś czas temu dość poważny błąd, który mi utrudnia grę, to dostałam odpowiedź, żeby odświeżyć stronę.