Support

  • Chciałbym napisać do supporu skargę na błędy gry z pominięciem pisania tego na forum. ale nie akceptuje mi możliwości wysłąnia do Was wiadomości. . Pisze mi gdy próbuje wysłać, że nie jestem prawidłowo zarejestrowany... Może tak ułatwilibyście kontakt bezpośredni z suportem ? Najchętniej odpowiedź chciałbym otrzymać na pw w grze. Bo na Fotum mało zaglądam i ciężko jest znaleźć wątek który chciałoby się.

  • Siema, jeżeli chcesz się skontaktować z supportem pisz na support@lionmoon.com, w treści umieść swój Nick z gry oraz Nazwę Serwera którego problem dotyczy, opisz dokładnie zaistniały problem i czekaj na e-mail zwrotny ;] na PW w grze raczej nie masz co liczyć ale mogę się mylić

  • MAM PYTANIE DO SUPPORTU... jak to jest możliwe, że gracza mającego 404 842 pkt spokojnie atakuje gracz mający 1 988 733 pkt? A gdzie tu zasada 2/50% pkt?????? Coś chyba ta gra jest nie tak... Zasady są ustalone ale niedotrzymywane...\
    CO NA TO SUPPORT? Normalne to jest?

  • nie jestem z supportu ale powiem ci kiedy jest możliwy taki atak . . . wystarczy że gracz 404 842 pkt ma w tambo gracza który ma 1 000 000 pkt ( może to być nawet jedna jednostka ) wtedy tak jak by gracz słabszy ma pkt gracza silniejszego :) jest to zabezpieczenie przed cwaniaczkami chowającymi się u słabszych :)

  • Niestety.... u mnie w tambo nie ma ani jednej jednostki silniejszego gracza niż ja.
    Moi drodzy... patrzycie na ilość osób zalogowanych na czacie?
    Zacząłem grać 3-go marca było wtedy po 550 osób na czacie... teraz jak patrze tylko jednorazowo jest 140 osób.... Serwer umiera....A jak ja mam bronić się przed atakami osoby z 2 mln pkt jak sam mam 400 tys to dziękuje za grę. Lepiej mi ją szybko zakończyć - chociaż bardzo mnie zainteresowała i w niecałe półtora miesiąca nabiło mi 400 tys pkt.... ALe przy takich anomaliach gdzie w zasadach gry jest wyraźnie napisane o stosunku w atakach 2/50%. Zauważyłem, że ten punkt już od dawna nie działa. TA osoba z 2 mln pkt wczoraj zaatakowała nawet osobę z plemienia co ma 158tys pkt.... Nie sądzicie, że to jest "chore'?
    Liczę na to, że suport czyta forum i udzieli tu informacji o co tu chodzi. Standartowa zasada 24h na udzielenie odpowiedzi macie.
    Sprawdźmy czy ktoś to czyta "z góry". Aż jestem ciekawy wypowiedzi, czy to standard w grze jest czy błąd?... a jeżeli błąd to co można za ten błąd odzyskać z straconych surek