Játékélmény

  • Üdvözletem!


    A javaslatom az volna, hogy a játékélményt fel kéne dobni, valami olyasmivel, ami kihívást jelet a játékban, mint pl. másik játékos falvának elfoglalása, vagy a falon kívül mást is lehessen rombolni...
    A törzsekközött egyedüli mutató a ranglista, melyhez nem kell más, mint nagypontszámú játékosokat egy törzsbe gyűjteni.
    Legyenek olyan tőrzsi bónuszok, melyekért a törzs tagjai harcolnakmeg, gyűjti össze a nyersanyagot, mint pl, plusz bónusz sebesség, védelmi erő, mámadó erő...
    Ha kilép a törzs kötelélkéből, természetesen elveszi ezeket a bónuszokat. Így volna tétje is hogy melyik törzsbe van az ember, mert most nincs.
    A játék unalmassági mutatója a chat, melyen napi szinten többször felcsapnak alángok az unatkozó emberek szídják egymást.

  • Szerintem Panna igenis jól mondja nyusz-nyusz! Már csak azt kellene hozzá csapni mint tortához a marcipánt, hogy mérsékeljék a gyengébb játékosokkal szembeni védelmet. Most 1.000.000. pontos támadhat 125k pontos játékost is, és az nagyon nem fair >< . Ha ezen alapkövön túltennénk, úgy több értelmet nyerne megannyi új reform ebben a játékban.


    Hapcika voltam: adás vége ^^

    "Halld Ősi Bölcsességemet" :

    Szeretem a répát nyusz-nyusz ^^ !