Turkuaz Satın Alma Sınırı Gelmeli

• Bence daha adil bir oyun için her oyuncuya haftalık veya aylık harcama kotası konmalı. Yoksa bir oyuncuyu vuruyoruz ertesi gün bir bakıyorum 5-6k puan artırmış. Bu adalet değil ben uğraşamam kimsenin parasını bitirmekle :) Harcayacaksa harcasın oyuna da destek olsun bir yerde ama para vermeden oynayan adamların suçu ne? Enes lafım sana kimse üstüne alınmasın :D

• buna hakkaten yürekten inandıysan, sana bir alkış dostum. ya paranın değerinden haberin yok, yada oyunun dükkanından, yada ilkokulda okuyorsun bu matematik yokluğuna göre.

Herkes gider, bazıları kalır. Ya kalanlardan olursun, yada yalanlardan...

• buna hakkaten yürekten inandıysan, sana bir alkış dostum. ya paranın değerinden haberin yok, yada oyunun dükkanından, yada ilkokulda okuyorsun bu matematik yokluğuna göre.

Evet ilkokulda okuyorum ve şu "-de,-da" eklerini bir türlü öğrenemedim, yardımcı olur musun? :)

• 5-6k puan demek en az 2bin okçu demek, 2bin okçu demek 150tl demek. böle 5-10 onlineli bir oyuna 150tl yatıracak kişi anca sizin klandan çıkar düşüncesindeyim. bizdekilerin çoğu öğrenci 150tl yi oyuna yatıracak kadar düşüncesiz değiller. ama sen buna inandığın için seni takdir ediyorum. hayatında başarılar. bol şans dilerim.

• Para yatırmamızı gerektirecek bir ortam var mı sence? Bizi defalarca para yatırmakla itham ettiniz ama ben kendim bile şu ana kadar yalnızca 10TL yatırdıysam sanıyorum ki benim altımdakiler hiç yatırmadı bile. Ha rekabet olur bıraz zorlarsınız anlarım ama bu şekilde para yatırmakla suçlaman sadece "biz suçlandık,onları da suçlayalım" kafasından ibaret. Para değilse de arkadaş gerçekten oyunu bilmiyor. Günde 10k puan arttı, ben bu lafı söyledikten sonra da çığ gibi büyümeye devam etti yani bu rakam. Klandaki herkesten destek alıyorsa da bizi gündüz gündüz vurmayı düşünmüyor sanırım. Bu kadar göz göre göre ordu yığmak mı daha gerçekçi parayla vurulan ordusunu telafi etmesi mi diye düşününce ikincisi daha muhtemel geliyor. Dediğin gibiyse ben de size tentlan özel dersi vereyim :)

• kimin ne olduğunu ne yaptığını herkez iyi biliyor. sizinle harcayacak kadar değersiz değil benim zamanım. boş işlerle uğraşamam. o yüzden ne düşünüyosan, ne yapıosan, ne söylüosan senin bileceğin iş. kendi yaşıtlarınla zaman geçirmeye çalış. çoluk çocuğa ayıracak zamanım yok benim. hadi bol şans tekrardan.