Posts by Slietie

No jest to jakieś wytłumaczenie. W sumie jakby blokowało w drugą stronę, to niektórzy gracze mogli by być niepocieszeni, że nie mogą sobie zaplanować wszystkiego tak, jak chcą. Nie mniej jakieś ostrzeżenie/informacja chociaż by się przydało.

ad 1. Dodatkowo koniecznie przydałoby się móc samemu ustawić i zapisać wielkość okienka czatu tak, aby nie trzeba było go za każdym razem powiększać.

ad 3. Na liście aktywności czas powinien się wyświetlać dla wszystkich zakolejkowanych zadań.

ad 4. Właśnie miałam pisać o tym. Brakuj mi przycisku zamykającego wszystkie okienka na raz. (F5 daje radę, bo gra się szybko ładuje, ale to takie ominięcie problemu tylko).

ad 6. Chicahua coś pisał na czacie, że z forum sojuszu mogą być problemy, ale chociaż zakładki powinny być dostępne. Obecnie robi się bałagan i prędzej czy później (a racze prędzej niż później) gracze będą musieli korzystać z zewnętrznego programu do komunikacji - a tego chyba nikt nie chce? ;)

Od kilku godzin mam w mieście zimę, a mimo to byłam w stanie przed chwilą wrzucić do kolejki Rynek, który wymaga lata: