Świątynia Itzamny

 • Witam serdecznie


  Kilka dni temu napisałem zgłoszenie na maila do supportu. Do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi. Ponieważ mój angielski nie jest zbyt dobry postanowiłem napisać post tutaj mimo iż gram na międzynarodowym serwerze Edzna. Jeśli piszę w złym miejscu proszę o przeniesienie tematu. Jeśli może ktoś przetłumaczyć (wytłumaczyć) mój problem po angielsku również proszę o pomoc. Bardzo zależy mi na wyjaśnieniu sprawy.


  Opis błędu:


  Moje rozumowanie (chodzi o skrócenie czasu leczenia) - posiadam skrócenie 95% (czyli leczenie trwa 5%) i leczę jednostki 10 dni. Podnoszę Świątynie o 1 lvl i osiągam skrócenie 98% (czyli leczenie trwa 2%). Według mojego rozumowania tą samą ilość jednostek powinienem leczyć około 2 razy szybciej czyli 4-5 dni. Czy rozumuję coś źle?


  Jak to wygląda w praktyce? Na 38 lvl świ. Itz. leczenie 450 tys. łuczników zajmowało około 16 dni (93% skrócenia - leczenie 7%). Przejście na 39 lvl skróciło leczenie do 10 dni (95% skrócenia - leczenie 5%). Dlaczego więc wejście na 40 lvl praktycznie nie skróciło leczenia i trwa nadal 10 dni?


  Proszę o weryfikację na jakimś serwerze testowym lub podanie ile trwa leczenie na 1 poziomie św. Itzamny i jak to powinno wyglądać na 39 i 40 poziomie.....


  Serdecznie pozdrawiam - mushu

 • Tak, jestem już pewny, że w grze jest błąd. Bardzo mi przykro, że go wykryłem i musicie go teraz naprawić.


  Na 39 i 40 poziomie Św. Itz. leczenie 1 Łucznika Holcana trwa dokładnie tyle samo, czyli 2 sekundy. Na 1 poziomie Św. trwa ono 40 sekund, więc skrócenie o 95% na 39 poziomie jest prawidłowe i wynosi 2 sekundy, jednak dla 40 poziomu powinno ono wynieść 0,8 sekundy (40s - 98% = 0,8s), czyli około 1 sekundy, a nadal wynosi 2.....


  Proszę o termin usunięcia usterki. Nie spodziewam się ani rekompensaty, ani nagrody za znalezienie błędu. Wiem jak to działa w grach tego rodzaju (sam działam w supporcie Innogames), jednak proszę o naprawę.... wiadomo, że im szybciej tym lepiej :)


  Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś z obsługi weźmie udział w tym temacie.

 • Wysłałem do swoich miast pewną liczbę łuczników Holcana i ich straciłem, żeby mieć kolejne dane do obliczeń. Oto screeny:


  Św. Itz. lvl 24 - https://prnt.sc/hb3449


  Św. Itz. lvl 31 - https://prnt.sc/hb345j


  Św. Itz. lvl 32 - https://prnt.sc/hb346y


  Św. Itz. lvl 33 - https://prnt.sc/hb34ga


  Św. Itz. lvl 40 - https://prnt.sc/hb349u
  A to wyniki obliczeń:


  https://prnt.sc/hb35v6  brakuje mi danych na 39 lvl Św. Itz. - jednak albo rozwinę swoją świątynie, albo z obliczeń wynika że na 39 poziomie czas leczenia nie różni się od 40 poziomu - czyli błąd...  Zapraszam do dyskusji kogoś z obsługi gry.

 • niektóre budynki mają ograniczenie do 40 poziomu wiec nie jest to błąd a OGRANICZENIE wystarczyło przeczytać FAQ
 • Wg Ciebie informacja zawarta w opisie budynku i jego działanie to właśnie takie ograniczenie?


  https://prnt.sc/hbeokc


  Dla mnie na 39 poziomie mam 95% redukcji czasu, a na 40 - 98%. A niestety i na 39 lvl i 40 lvl czas leczenia jest ten sam. Redukcja nie działa.


  Nie mówie o 41, czy 42 lvl gdzie rzeczywiście wartości już nie rosną.....

 • a jak nacisniesz przycisk: Wiecej informacji na levelu 40, to jakie skrocenia sa tam zapisane?
  Wedlug mnie angielski opis budynkow mozna rozumiec tak, ze u tych budynkow sa na pewnym lvl. ograniczenia, poniewaz na lvl 41bylby czas leczenia skrocony o 100%, tzn. ze czas na leczenie wszystkich jednostek bylby zero. I dlatego lvl 39 zostal wybrany jako ostatni, gdzie sie czas leczenia skroci.

 • a jak nacisniesz przycisk: Wiecej informacji na levelu 40, to jakie skrocenia sa tam zapisane?
  Wedlug mnie angielski opis budynkow mozna rozumiec tak, ze u tych budynkow sa na pewnym lvl. ograniczenia, poniewaz na lvl 41bylby czas leczenia skrocony o 100%, tzn. ze czas na leczenie wszystkich jednostek bylby zero. I dlatego lvl 39 zostal wybrany jako ostatni, gdzie sie czas leczenia skroci.

  zobacz dwa posty wyżej lub tutaj: https://prnt.sc/hbeokc :D:D

 • przepraszam, nie zauwazylem, ale chyba masz racje, prawdopobnie ma sie skrocenie skonczyc na lvl40 i zostalo naprogramowane tylko do lvl 39...


  Ale nie liczylbym, ze ten blad naprawia, ja juz 5 tygodni czekam na wytlumaczenie bledu, dzieki ktoremu ztracilem 15 tysiecy jaguarow i nikt nie odpowiada... Double Attack BUG???
  Wyglada na to, ze nikogo nie interesuja jakies bledy w grze, wystarcza nowi gracze, ktorzy beda przesylac pieniadze...

 • Bardzo, bardzo dziękuję......


  Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni. Jeśli jest błąd uda się go naprawić. Jeśli go nie ma, to może uda się wyjaśnić to moje pokraczne liczenie :)


  Czekam z niecierpliwością.....


  Pozdrawiam serdecznie

 • Walczyłem, walczyłem i straciłem całą armię - 600 000 łuczników na 40 lvl leczy się przez 13 dni 21 godzin i 20 minut...... 2 sekundy dla jednego łucznika - proszę o zmniejszenie tego czasu do prawidłowej wartości :)


  Pozdrawiam serdecznie, MuShu

 • Minął prawie miesiąc od mojej ostatniej wiadomości, a od założenia tematu prawie dwa...... :(:(:(:(


  Czy ktoś zdaje sobie sprawę ile leczę wojska i jak dużo czasu przez ten błąd już zmarnowałem :?::?::?:


  :cursing::thumbdown: