Informacje dotyczące rozwoju gry - Grudzień 2021

 • Drodzy Ahau,


  Minęło sporo czasu od naszej ostatniej informacji o postępie prac nad naszą kolejną aktualizacją, dlatego nadszedł czas, byśmy powiedzieli nieco więcej.

  A zatem, co dla Was przygotowaliśmy?


  Wspomnieliśmy o tym wcześniej, ale mam przyjemność ogłosić, że pracujemy nad kompletnie nową, przebudowaną i ulepszoną wersją gry Tentlan dla urządzeń mobilnych. Nie będzie to kolejna część lub odrębna gra, tylko ulepszenie dla każdego, kto obecnie gra; cały obecny postęp zostanie przeniesiony do nowej wersji.


  Rozwój gry postępuje zgodnie z planem; w 2020 roku nasz zespół powiększył się o grafików i projektantów interfejsu, a w 2021 dołączyli do nas programiści. Naszym celem była publikacja w 2021 roku, ale jak to zwykle bywa w świecie IT, wraz z rozwojem, ambicje i plany całego projektu się powiększyły, przez co nie jesteśmy w stanie dotrzymać tego terminu, tak jak mieliśmy nadzieję. Naszym celem była aktualizacja-niespodzianka, dlatego też nie zdradzaliśmy naszych planów przez cały ten czas, jednakże, gdy termin został zagrożony, jedynym wyjściem było poinformowanie Was, że wciąż istniejemy i planujemy uczynić Tentlan niesamowitym w długofalowym procesie. Obecnie celujemy w okres od połowy do końca przyszłego roku, mając nadzieję, że będziemy mogli podzielić się z Wami przyszłymi informacjami do tego czasu.


  Jeśli gracie też w naszą inną grę, możecie zauważyć, że pojawił się na tamtejszym forum podobny post. Jeśli to Was ciekawi, wynika to z faktu, że prace prowadzimy dwutorowo i aktualizacje trafią do obu naszych gier, które planujemy wydać w tym samym czasie. Praca nad dwiema pełnoprawnymi grami zwiększa złożoność projektu, dlatego musieliśmy powiększyć nasz zespół, ale nie martwcie się, prace nad nimi przebiegają sprawnie.


  Poniżej zamieszczamy naszą pierwszą zajawkę pokazującą grafikę wykorzystaną w nowej wersji. Co one oznaczają? Będziecie musieli poczekać, aby się tego dowiedzieć


  Życzymy Wam Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

  teaser1.pngteaser2.pngteaser3.png

 • Chicahua

  Changed the title of the thread from “Nowe informacje dotyczące rozwoju gry” to “Informacje dotyczące rozwoju gry - Grudzień 2021”.