Posts by murty26

  telefon sürümünü düzeltebilir misiniz madenleri toplamak icin giriyorum madeni topla butonuna bastıgımda arkadaki herhangi bir binaya tıklıyor sohbeti görüntüleyemiyoruz. :thumbdown:

  Fatal error: An error occured. Sorry.
  Information:


  ID: 00118dbb1ab4dd121da799728c162bc44dc399a1
  Lütfen yukardaki ID'yi site yöneticisine gönderin.
  Hata mesajına “ACP » Kayıtlar » Hatalar” bölümünden bakılabilir


  support bölümüne tıkladıgımızda bu yazı çıkıyor

  bu çarktan gelen hediyeler hemen otomatik olarak kullanılıyor bazılarına ihtiyacım olmadıgı zaman otomatik kullandıgı için hiç bir işime yaramıyor bunun hediyelik diye bi bölüm acılarak yada siz ne isim verirseniz onu ne zamn istersek ozman yani bizim ihtiyac duydugumuz zman kullanmamız daha kullanışlı olacaktır diger türlü gereksiz yada gerekli olduguna oyun karar vermiş oluyor bu durumdan cok rahatsızım. düzeltilse emin olun daha güzel bi oyun olucaktır.lütfen önerilerimiz boşa gitmesin.

  barbar köylerine yapılabilecek saldırılar cok az 5 kere yetmiyor. ve bittiginde 12 saat üzerinden düüyor ya sayıyı yükseltin yaa saatini 1 2 saat gibi makul bir sey yapın bu sekıle cok cok cok uzun oluyor saldırmayıncada keyfı cıkmıyor.

  oyunda kaynaklar elle toplanıyor ve on olamadıgında dogru durust kaynak toplayamıyoruz normal bi sekılde on olmasakda kaynaklar kendılıgınden üretilsin bu sekılde daha zevklı olur off olugunda yetişemiyorsun bu oyunu çalışan insanlarda oynuyor her zman müsait olunacak diye bir şey yok bence en büyük sıkıntılardan biri bu bunu off oldugunda dahi kaynakların üretimi devam edeilecek şekilde ayarlanmalı.okadar para yatırıyoruz karşılıgıda olmalı bence.