Posts by amazonka2

    Po pierwsze , używamy języka polskiego .
    A po drugie , co ma aktualizacja gry do stopnia rozwoju kont ?
    Gierka ta (jak każda nowa ) ma niedociągnięcia , błędy ......
    W najbliższej aktualizacji część z nich ma być usunięta , szczególną bolączką jest forum plemienne

    inaczej pisząc .
    Mur na xx lev ma wytrzymałość (poziom +badania ) 100 , za murkiem nie ma wojska obronnego


    Agresor wysyła wojska z siła ataku 99 - przegrywa
    Atak ma siłe 101 - agresor wygrywa


    Dlaczego tak sądzisz?
    Wg tego raportu, Łowca wpadł na mur, za którym nie było żadnych jednostek obronnych. Zatem powalczył przepisowe 6 rund, zadał tyle obrażeń ile mógł i poszedł do domu. Czy się mylę?
    Mur właśnie spełnił tu swoją rolę, bo nie pozwolił na grabież surowców za nim schowanych :)
    Dodatkowo wyższe poziomy muru to po prostu większa jego wytrzymałość. Ale nie jest on niezniszczalny.


    Widział bym to trochę inaczej , jeden wojak przejdzie przez murek na 1lev - zgoda . Ale pojedynczy żołnierz na 13 - to już chyba za wysoko dla niego .

    Prawdopodobnie sugestie którą przedstawię , to nie ma możliwości zmienić już w mechanice gry , ale nich tam.
    W czym rzecz .
    Po co stawiamy murek i jakie on ma zadanie ?
    Z grubsza pomaga obrońcom w obronie , i powinien jako taki mieć tez swoja wytrzymałość , coraz większą w miarę rozbudowy.
    Tymczasem okazuje sie , ze jeden Łowca Atlatl potrafi obniżyć 13 lev murka .


    http://prntscr.com/8pfq71
    Powinien chyba raczej paść pod tym murem nawet go nie drasnąwszy .
    A może to jest tylko błąd i w miarę szybko będzie naprawiony .

    Ciekawe , tydzien temu na świecie już Łucznik Holcan był rekrutowany ? Pewnie jakieś czary .
    Faktycznie ta żaba na profilu Waszego plemienia to mocny szaman . :)

    Z profila żabki :)
    - XAVIEROS - dyplomacja, mediacje, pokojowe rozwiązywanie konfliktów , dążenie do pokoju oraz stabilizacja działań w czasie pokoju, duchowość, rekrutacja;

    Jakos duch tych dwóch tekstów jest rozbieżny, albo tylko ja odniosłem takie wrażenie. ?(
    Jak tak jest to proszę wyprowadzić mnie z błędu , za co dyplomacie żabek będę wdzięczny. :thumbsup:


    W prezentacji plemienia XAVIEROS zamieszcza tekst określił bym agresywny , z pozycji siły , natomiast w profilu plemienia mowa jest o pokoju , stabilizacji

    Czytałem we wcześniejszych propozycjach o zapotrzebowaniu na minimapke - dokładam sie do niej.
    Ale tak klikajac w gierkę odczuwam tez brak na mapce świata ikonek przy wiosce którą obecnie atakuje , szpieguje .... Pomocne by to było gdy wysyła sie np. kilka , kilkanaście grup szpiegowskich .

    proszę o czytelne wyjaśnienie mechaniki szpiegowania . Obecnie nie wiem na czym to polega . Zrobili żeśmy w plemieniu test , wynik był zaskakujący.
    Gracze ze zbliżonymi badaniami , agresor wysyła jednego szpiega , obrońca ma ich 100 . Wynik - do agresora wraca ten pojedynczy harcerzyk , w rapku jest ze nic nie zobaczył . U obrońcy pokazał sie rapek ze wioska została przeskanowana , nie ma podane ilości szpiegów ani co zobaczyli