Posts by Ziachu

Kawał dobrej roboty. :)

@Chicahua, wytłumacz mi jeszcze brak aplikacji mobilnej dla Tentlan. Gdzieś na forum czytałem, że Lionmoon nie planuje jej stworzenia. Byłbym w stanie to zrozumieć jeżeli gra działałaby naprawdę dobrze na mobilnych przeglądarkach, ale póki co jedynie Dolphin pozwolił na obsłużenie wszystkiego (mało wygodnie), a probówałem Firefox'a, Chrome'a i jeszcze Penguin'a.

To świetnie, że ten kontakt jest bezpośredni, zawsze większe szanse na realny wpływ na grę. :thumbsup:

Ciekaw jestem, czy Lionmoon dużo takich społeczności lokalnych próbuje utworzyć. Gra z tego co widzę przetłumaczona jest na sześć języków.

A propos tłumaczenia. Naprawdę byłem miło zaskoczony, że ta gra jest tak dobrze przetłumaczona na polski. Ty się tym zajmowałeś, czy ktoś inny?

If one player attacks another player whose score is 75% lower and wins the battle, the defender will be granted a protection for the next 12 hours from the attacks of that player. For example, if the attacker has 10,000 points, the defender must have no more than 7,500 points so that the said protection could be activated.

Jeżeli dobrze to sobie tłumaczę to wkradł się tutaj mały błąd.

Quote from Ziachu

Jeżeli gracz zaatakuje innego gracza, który ma o 75% mniej punktów i wygra bitwę, obrońcy zostanie przyznana na kolejne 12 godzin ochrona przed atakami ze strony tego gracza. Dla przykładu, jeżeli agresor ma 10,000 punktów, obrońca musi mieć nie więcej niż 7,500 punktów, aby ochrona została aktywowana,

75% mniej od 10000 to 2500, a nie 7500.
    Jeżeli powyższy przykład miałby być prawdziwy to pierwsze zdanie powinno brzmieć "[...] zaatakuje innego gracza, który ma o 25% mniej [...]", albo "[...] zaatakuje innego gracza, mającego mniej niż 75% jego punktów [...]".

Pytanie, co jest błędne? Przykład, czy definicja? ?(
    Ewentualnie, czy ja coś źle zrozumiałem? :D

Cześć!

Gra przykuwa uwagę, elegancka grafika, przyzwoita płynność nawet na moim starym złomku (HTML5 <3 ), ciekawy (unikatowy?) klimat, może odrobinę zabrakło jakiejś ścieżki dźwiekowej, ale i tak przecież wszyscy ją w końcu wyłączają, więc to można przemilczeć. Ale... ciekawi mnie jak prezentuje się ekipa stojąca za tym projektem? :D

Z tego co wyczytałem to Tentlan jest pierwszym dzieckiem studia Lionmoon, zgadza się? Innemu niemieckiemu studiu (InnoGames) udało się zamontować na dobre na scenie gier przeglądarkowych, ciekawe jak pójdzie w tym przypadku. Ile osób zajmowało się tą grą? Dużo czasu to zajęło?

No i jestem też ciekaw, czy Chicahua jest jedyną osobą reprezentującą Tentlan Polska, czy za tą nazwą kryje się więcej osób? Opowiedźcie coś o sobie może, np. jak wygląda Wasza współpraca z Lionmoon? Jaki macie wpływ na zmiany grze? :thumbsup: