Posts by Przemo53

    This game is a fraud. Admin game and destroys the best players. Information is transmitted to their colleagues. Do not play this game. This is not okay

    Proponuję naprawić problem z zawieszaniem się ciągle gry. Promocje nie przyciągną ludzi którzy mają problem z grą bo ciągle się wiesza. Problem miał być rozwiązany ale jednak tak się nie stało. Nie wiem czy to wina ataków ddos ale nadal się wiesza i utrudnia i zniechęca to do gry. Czy będzie to naprawione?

    Czy jest możliwość poprawić mały błąd związany z listą miast. Zależne jest to od wielkości i rozdzielczości monitora i ilości miast. Opiszę o co mi chodzi. Zbieram surowce i otwieram okna po sobie nie zamykając ich i chcę przejść do następnego miasta. Wybierając listę z miastami chowa się ona pod wcześniej pootwierane okna ze zbieraniem surowców. Jako że otwieram ją na samym końcu okno to powinno nakładać się na już otwarte. Mając 6 miast i monitor 15,4 3 miast nie widać i by przejść do nich muszę zamykać otwarte okna. Oczywiście są inne metody otwierania miast ale czasem to przeszkadza. Czy da się to poprawić.

    Proszę kontrolować kto się loguje wylogowuje i znów loguje na inne konto z tego samego IP. Da się to raczej łatwo wyłapać jak logowania są po sobie. Ktoś kto gra w tym samym czasie raczej odpada bo nikt na kilku komputerach w tej samej chwili nie siedzi i raczej jest to nie możliwe. Ja jako gracz raczej nie dam rady tego wyłapać chyba że inny gracz się do tego przyzna jak to było na czacie jakiś czas temu.

    Składam oficjalny protest do twórców I PRODUCENTÓW tej gry. Proszę o oficjalne stanowisko w sprawie grania z tych samych IP.
    PROSZĘ PRZESKANOWAĆ I SPRAWDZIĆ OSOBY KTÓRE W TEJ SAMEJ CHWILI GRAJĄ Z TEGO SAMEGO IP I ŁAMIĄ PODSTAWOWE ZASADY I REGULAMIN TEJ GRY.
    Jak my zwykli użytkownicy mamy grać z osobami które oszukują i łamią podstawowe zasady i regulamin gry.