Posts by kropka59

tak panowie wszystko jest oki. Tylko gdzieś ta zła rywalizacja musi się zacząć . Potem młodzież tego typu zachowania przenosi do życia realnego, sad tyle zachowań patologicznych w szkołach. Przyjrzyjcie się temu dokładniej. To są tylko sygnały. Uwierzcie mi to się przenosi do realnego życia, ewentualnie, to tu możemy zobaczyć jak ludzie żyją w realnym święcie.

§4. Utrudnianie gry
    Niedopuszczalne jest świadome i celowe utrudnianie innym graczom dostępu do gry lub w znacznym stopniu utrudnianie ich gry, np. wysyłanie dużej i nieproporcjonalnej ilości ataków / misji szpiegowskich, bądź innymi sposobami, które prowadzą do znacznego utrudnienia lub niemożliwości załadowania i/lub skorzystania z oprogramowania gry. Zespół Wsparcia będzie w każdym przypadku oceniał czy doszło do utrudniania gry i stosował odpowiednie sankcje.

to jest pkt Waszego - naszego regulaminu. Czy trzy ataki z tej samej grupy, każdego dnia, to za mało. Admini pomyślcie

masz racje - tyle, że każdy się boi napisać cokolwiek na tą grupę. Powiem tak niech atakują. To nie problem wygrać ze słabszym, z lepszym nie dają rady, więc dla mnie są to ludzie poniżej zera, bo kto bije słabszych, ten kto jest nikim w życiu realnym, a tu chce zaistnieć jako boss :)

poczytaj sobie historię Majów, a zobaczysz że to zupełnie coś innego. Walcz z takimi samymi jak Ty na, na Twoim poziomie, a nie przysyłają 5-6 krotnie więcej wojska. Rozumiem raz, rozumiem dwa. Ale non- stop. Jeśli uważasz, że zasady polegają na zwalczaniu się nawzajem. Majowie zginęli dlatego, że mieli "przyjaciół" takich jak TY

Bardzo proszę o zajęcie się grupą WZP, non stop mnie atakują dużą ilością wojska - jesli ja mam 30 -60, a wysyła się w ilości minimum 150. Ja chcę sobie spokojnie pograć, a nie non-stop odbudowywać jednostki. Niech Ci ludzie walczą ze sobą, albo z kimś na swoim poziomie punktowym