Posts by Chicahua

  Witajcie Ahau,


  Dziś pod wieczór, aktywujemy dla Was przez krótki okres specjalną promocję, w której przy każdym zakupie Turkusów, otrzymacie ich 50% więcej.
  Promocja będzie aktywna dziś od 18:00 do 21:00.


  Prosimy mieć na uwadze, że liczy się moment złożenia zamówienia. Zatem w przypadku przelewów bankowych, które mogą potrwać dłużej, transakcja zostanie zaliczona i uznana z dodatkowym bonusem, o ile zostanie złożona w trakcie trwania promocji. W przypadku pytań, problemów i wątpliwości, prosimy o kontakt poprzez nasz formularz na forum bądź bezpośredni kontakt na adres support@lionmoon.com:)


  Informacja: Oferta ta nie dotyczy najtańszych taryf: 160 i 300 Turkusów.


  Miłej zabawy!


  Tentlan Team

  Drodzy Ahau,


  Nasz dostawca usług serwerowych przeprowadza aktualizację zabezpieczeń w swojej serwerowni, tym samym wymaga wyłączenia naszych serwerów przez krótki okres. Będzie to miało miejsce w następujących terminach:

  • Serwer gry: 15 grudnia, 0:00
  • Forum: 16 grudnia, 22:00
  • System płatności: 16 grudnia, 0:00

  Prace serwisowe mogą potrwać w najgorszym przypadku 2 godziny. W momencie braku utrudnień mogą one zająć ok. 20 minut. Będziemy informować Was na bieżąco, jeśli wystąpią zmiany, bądź pojawią się nowe informacje związane z niniejszą przerwą techniczną.


  Miłej zabawy i przepraszamy za utrudnienia,


  Wasz Zespół Tentlan


  PS. Dokonaliśmy aktualizacji eventu zimowego. Szczegóły w tym poście.

  Drodzy Ahau,


  w trakcie trwania eventu zimowego, zdecydowaliśmy o dopasowaniu kosztów nowości, które można pozyskać za kryształy.
  Od dziś, będziecie potrzebować następującą ilość kryształów, w celu aktywacji świąt lub rekrutacji obu jednostek:


  Święta:
  Kantepec - 7 czerwonych + 5 niebieskich + 1 żółty kryształ (zamiast 5 czerwonych / 7 niebieskich / 2 zielonych)
  Wyroczni - 4 niebieskie + 3 zielone + 2 żółte + 1 biały kryształ (zamiast 3 niebieskich / 5 zielonych / 4 żółte / 2 białe kryształy)


  Jednostki
  Nahual: 5 zielonych + 4 żółte + 2 białe kryształy (zamiast 10 zielonych / 5 żółtych / 8 białych kryształów)
  Amazonka: 6 czerwonych + 4 niebieskie kryształy (zamiast 8 czerwonych / 5 niebieskich / 1 żółty kryształ)


  Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ta zmiana i będziecie mogli częściej korzystać z nowych możliwości.

  Zmieniliśmy sposób, jaki działa przy Nahual i detekcji aktywności jednostek, następująco: Szczegóły jednostek w ruchu, które zawierają Nahual w swoich szeregach będą widoczne w raportach aktywności tylko wtedy, gdy ilość Nahual wysłanych do szpiegowania będzie większa niż ilość Nahual znajdujących się w wojskach będących w ruchu. W przeciwnym razie, tylko pochodzenie i miejsce przeznaczenia będą widoczne, ale brak będzie informacji o czasie, ilości jednostek lub surowcach.


  Przykładowo: załóżmy, że masz dwie grupy jednostek w ruchu wychodzących z twojego głównego miasta, wojsko A i wojsko B. Wojsko A ma 2 lansjerów i 2 łuczników, wojsko B ma 3 woj. jaguara i 2 Nahual.
  Jeśli przeciwnik wyśle jednego Nahual do Twojego głównego miasta, aby wyszpiegować aktywność, w raporcie zwrotnym otrzyma komplet informacji na temat wojska A, ale wojsko B będzie ukryte. Gdyby przeciwnik wysłał 3 Nahual, zobaczy on także szczegóły wojska B.


  Wspomnieliśmy także, że Nahual nie będą powracali z misji, przez co będą jednokrotnego użytku. Zamiast utraty wszystkich wysyłanych Nahual, tylko ilość Nahual równa ilości Nahual przeciwnika zostanie odprawiona, przynajmniej jedna jednostka.


  Przykładowo: Jeśli wyślesz dwóch Nahual z misją szpiegowania miasta, a przy jednostkach w ruchu z/do miasta nie ma Nahual, jeden wróci z powrotem, jako że jeden Nahual nie jest w stanie wykryć całkowitej aktywności w tym przypadku. Ale jeśli wyślesz 6 Nahual z misją szpiegowania, a przeciwnik ma 4 Nahual w sumie wszystkich przemieszczających się wojsk, tylko dwóch z nich powróci, gdyż 4 było wymaganych do uzyskania informacji.


  Zmiany zostały już wprowadzone na naszym serwerze. Uważamy, że uczynią one uczciwą, ale wciąż wyzywającą, rozgrywkę rozbudowaną przez możliwości jakie wprowadzają Nahual.


  Wasz Zespół Team

  Kryształy Bacab


  Dawno przed utworzeniem naszego świata, istniał inny pradawny świat, jak był wtedy nazywany. Bóg Itzamna, Stwórca, stworzył niebo, a pięciu jego synów-gigantów nazywanych Bacab, wzięło je na swoje barki, aby uchronić Ziemię przed upadkiem. Każdy z Bacab otrzymał amulet, tajemniczy kryształ - każdy w innym kolorze: zielonym, żółtym, białym, niebieskim i czerwonym, odpowiadającym każdej stworzonej substancji. Wszystkie elementy wydawały się istnieć w idealnej harmonii, aż do dnia, gdy emocje boga Oxlahuntiku, który niesamowicie zazdrościł dzieła stworzenia Itzamny, wzięły nad nim górę. W przypływie wściekłości, skupił się na zniszczeniu pradawnego świata i stworzenia własnego, o wiele lepszego. Gniew Oxlahuntiku był tak niesamowity, że sprowadził z nieba straszliwą burzę, nad którą nie potrafili zapanować nawet sami Bacab, poddając się jej destruktywnemu działaniu. Gdy Bacab nie byli już w stanie podtrzymywać nieba, zrzucili swój ciężar z barków i zbiegli ratując życie. Podczas próby ucieczki przed gniewem Oxlahuntiku, który za swój cel zniszczenia obrał wszystkie stworzenia Itzamny, zagubili jednak swoje cenne kryształy. Zostały one rozbite na drobne fragmenty, a po minionych wydarzeniach pojawiły się ponownie w nowym świecie Oxlanhuntiku. Mówi się, że te zaginione kryształy nie można zniszczyć i kryją się gdzieś, także w naszym świecie...

  HFfL0Wh.png


  O co chodzi?

  Podczas eventu, będzie dostępnych pięć nowych surowców-kryształów: czerwone, niebieskie, zielone, żółte i białe. Aktywujemy dla Was nowy ekwipunek kryształów, w celu ich przechowywania, dostępny w dowolnym momencie poprzez kliknięcie guzika w głównym podglądzie:


  H2NwKCm.png


  A ekwipunek wygląda następująco:


  QnhL8f3.png


  Kryształy te można odnaleźć we wioskach barbarzyńców. Każda z wiosek będzie przechowywać różną ich ilość od 1 do 3 kryształów, bez względu na miejsce czy poziom wioski. Kryształy różnią się od siebie, zatem niektóre są rzadsze od innych. Kryształ czerwony jest najbardziej pospolity, a biały najrzadszy. Po pomyślnej grabieży wioski, która nie została wcześniej ograbiona przez innego gracza, zobaczysz swoją zdobycz w raporcie z walki w następujący sposób:


  VkSOa7t.png


  Oczywiście natychmiast trafią do waszego ekwipunku. Prosimy jednak pamiętać o następujących rzeczach:

  • Nie można wyszpiegować ilości kryształów we wiosce. Będą one widoczne dopiero jako zdobycz po pomyślnej bitwie, a szczegóły dotyczące kolorów ujawnią się w raporcie.
  • Każda wioska barbarzyńców przechowuje tylko jedną ilość kryształów. Oznacza to, że jeśli Ty lub innych gracz zdobędzie je wcześniej, nie będzie możliwości pozyskania ich powtórnie z tej samej wioski.
  • Twój ekwipunek kryształów jest współdzielony przez wszystkie Twoje miasta, oznacza to, że są one dostępne z każdego z nich.
  • Tak samo jak bursztynów, kryształów nie można wymienić lub przenieść, nie można ich także zagrabić od innego gracza.

  Na koniec i tylko podczas trwania eventu, wojownicze Amazonki, Nahual i święta Kantepec i Wyroczni będą dostępne za różną ilość kryształów:


  5Af7AFw.png


  Zbieraj wymagane kryształy w celu rekrutacji bądź wywoływania świąt ;)  Nahual, Kantepec, Wyrocznia, Amazonki?


  Pozwólcie mi przedstawić czym są i do czego służą, gdyż wcześniej o nich nie wspominaliśmy ;)


  Nahual


  Dzięki ich nadludzkim umiejętnościom jasnowidzenia, Nahual są wstanie szpiegować aktywność jednostek w miastach twojego przeciwnika. Po wyszkoleniu Nahual, wybieracie go w oknie jednostek i zlecacie mu misję "Szpieguj". Tak jak przy zwykłych misjach szpiegujących, po dotarciu Nahual na miejsce otrzymacie raport, jednak tym razem będzie on zawierał informacje o przychodzących i wychodzących jednostkach z miasta:


  Ycwp5wi.png


  Prosimy pamiętać o następujących rzeczach:

  • Szczegóły o jednostkach w ruchu, które mają w swoich szeregach jednostki Nahual będą widoczne tylko w przypadku, gdy liczba jednostek Nahual wysłanych na przeszpiegi jest większa od ilości w poruszających się jednostkach. W przeciwnym wypadku cel i miejsce wyruszenia będą znane, ale nie będzie informacji o czasie ani ilości jednostek oraz surowców.

   Przykład:
   Przyjmijmy, że masz dwie grupy jednostek wychodzących z twojego głównego miasta, jednostki A oraz B. Grupa A ma dwóch lansjerów i łuczników, zaś jednostka B 3 wojowników i 2 Nahual. Jeśli przeciwnik wyśle jednego Nahual do twojego miasta na przeszpiegi, raport będzie w pełni uwzględniał grupę jednostek A, a jednostki B będą ukryte. W tym scenariuszu tylko w przypadku wysłania 3 Nahual ujawniłyby szczegóły jednostek grupy B.
  • Raz wysłany Nahual spełnia swoje zadanie i nie wraca do swojego miasta. Oznacza to, że Nahual są jednostką jednokrotnego użytku i każdy nowy raport wymaga wyszkolenia nowego Nahual.
  • Szpiegostwo aktywności jednostek nie odbywa się po cichu, przeciwnik ujrzy zbliżających się Nahual i otrzyma informację o ich dostrzeżeniu w mieście.
  • W przeciwieństwie do zwykłego szpiegowania nie ma możliwości uchronienia się przed Nahual, jeśli przeciwnik wyśle do Ciebie tę jednostkę, nie będziesz w stanie ukryć swojej aktywności wojsk przed nią.
  • Nahual widzą wszystkie surowce i jednostki w trakcie misji, które zostają odnotowane w raportach aktywności, be względu na poziom Strażnicy.
  • W raporcie aktywności znajdzie się tylko aktywność wojsk związana z danym miastem. Przykładowo, przeciwnik ma wychodzące wojska z miasta A i dwa wojska docierające do miasta B. Jeśli wysłalibyście Nahual do miasta B po raport, tylko dwa docierające wojska do miasta B zostaną w nim ujęte, z pominięciem tego wychodzącego z miasta A.
  • Tak samo jak przy wojowniczych Amazonkach, jednostka ta zmienia strony, jeśli przegracie walkę mając Nahual w swoich szeregach jako obrońców.


  Święto Kantepec


  Po aktywowaniu, Święto Kantepec pozwoli wam na przemieszczanie wojsk bez kosztów kukurydzy, efektywnie zmniejszając zużycie do zera, bez względu na cel podróży i rozmiar wojska. Jest to zwykle przydatne przy przesyłaniu większych grup wojsk na znaczne odległości, gdzie koszt zużytej kukurydzy zwykle przewyższał korzyści. Działanie to ma zastosowanie tylko podczas trwającego Święta (15 minut bez użycia przedmiotów Kauil) i jest stosowane automatycznie podczas wysyłania jednostek z menu:


  QJvhbEi.png


  Prosimy pamiętać, że liczy się moment wydania rozkazu wymarszu wojsk. Zatem nie ma znaczenia jak długo wojska będą podróżowały, nawet jeśli przekraczają czas trwania święta, efekt zostanie zastosowany w momencie wydania polecenia wymarszu.


  Święto Wyroczni


  Po aktywowaniu, przez określony czas (15 minut bez użycia przedmiotów Kauil), informacja o ostatnim czasie online będzie dostępna u każdego gracza. Innymi słowy, podczas trwającego święta będziecie mogli sprawdzić, kto z graczy jest zalogowany lub nie i kiedy po raz ostatni był online. Ta informacja będzie dostępna w profilu każdego z graczy. Zatem zwykle widzicie następującą informację:


  6hl7DX7.png


  A podczas trwającego Święta Wyroczni, fragment "(informacja ukryta)" jest ujawniany:


  HX6v9B2.png


  Wojownicze Amazonki


  Jednostki dość dobrze znane w Tentlan, Amazonki będą dostępne do szkolenia podczas trwania Eventu za kryształy, co pozwoli na ich łatwiejsze zdobycie. Jednostka ta posiada ważną strategiczną rolę w trakcie walki, gdyż skupia się ona na jednostkach wspierających takich jak Szamani czy Quipucamayoc, zwykle chronionych przed obrażeniami przez inne jednostki, bardzo często przechylając szalę na swoją stronę.
  Więcej informacji na temat Amazonek znajdziecie w naszym poradniku.


  Miłej zabawy,
  Wasz Zespół Tentlan

  Kryształy Bacab


  Dawno przed utworzeniem naszego świata, istniał inny pradawny świat, jak był wtedy nazywany. Bóg Itzamna, Stwórca, stworzył niebo, a pięciu jego synów-gigantów nazywanych Bacab, wzięło je na swoje barki, aby uchronić Ziemię przed upadkiem. Każdy z Bacab otrzymał amulet, tajemniczy kryształ - każdy w innym kolorze: zielonym, żółtym, białym, niebieskim i czerwonym, odpowiadającym każdej stworzonej substancji. Wszystkie elementy wydawały się istnieć w idealnej harmonii, aż do dnia, gdy emocje boga Oxlahuntiku, który niesamowicie zazdrościł dzieła stworzenia Itzamny, wzięły nad nim górę. W przypływie wściekłości, skupił się na zniszczeniu pradawnego świata i stworzenia własnego, o wiele lepszego. Gniew Oxlahuntiku był tak niesamowity, że sprowadził z nieba straszliwą burzę, nad którą nie potrafili zapanować nawet sami Bacab, poddając się jej destruktywnemu działaniu. Gdy Bacab nie byli już w stanie podtrzymywać nieba, zrzucili swój ciężar z barków i zbiegli ratując życie. Podczas próby ucieczki przed gniewem Oxlahuntiku, który za swój cel zniszczenia obrał wszystkie stworzenia Itzamny, zagubili jednak swoje cenne kryształy. Zostały one rozbite na drobne fragmenty, a po minionych wydarzeniach pojawiły się ponownie w nowym świecie Oxlanhuntiku. Mówi się, że te zaginione kryształy nie można zniszczyć i kryją się gdzieś, także w naszym świecie...  Witamy w naszym Evencie Świątecznym. 8 grudnia o 16:00 rozpocznie się event Kryształów Bacab i będzie aktywny do 8 stycznia, czyli miesiąc. Podczas trwania eventu, będziecie mieli szansę na rekrutację wojowniczych Amazonek i Nahual, a także wyzwalać i czerpać z siły rytuałów Kantepec i Wyroczni.


  O co chodzi?

  Podczas eventu, będzie dostępnych pięć nowych surowców-kryształów: czerwone, niebieskie, zielone, żółte i białe. Aktywujemy dla Was nowy ekwipunek kryształów, w celu ich przechowywania, dostępny w dowolnym momencie poprzez kliknięcie guzika w głównym podglądzie:  A ekwipunek wygląda następująco:  Kryształy te można odnaleźć we wioskach barbarzyńców. Każda z wiosek będzie przechowywać różną ich ilość od 1 do 3 kryształów, bez względu na miejsce czy poziom wioski. Kryształy różnią się od siebie, zatem niektóre są rzadsze od innych. Kryształ czerwony jest najbardziej pospolity, a biały najrzadszy. Po pomyślnej grabieży wioski, która nie została wcześniej ograbiona przez innego gracza, zobaczysz swoją zdobycz w raporcie z walki w następujący sposób:  Oczywiście natychmiast trafią do waszego ekwipunku. Prosimy jednak pamiętać o następujących rzeczach:

  • Nie można wyszpiegować ilości kryształów we wiosce. Będą one widoczne dopiero jako zdobycz po pomyślnej bitwie, a szczegóły dotyczące kolorów ujawnią się w raporcie.
  • Każda wioska barbarzyńców przechowuje tylko jedną ilość kryształów. Oznacza to, że jeśli Ty lub innych gracz zdobędzie je wcześniej, nie będzie możliwości pozyskania ich powtórnie z tej samej wioski.
  • Twój ekwipunek kryształów jest współdzielony przez wszystkie Twoje miasta, oznacza to, że są one dostępne z każdego z nich.
  • Tak samo jak bursztynów, kryształów nie można wymienić lub przenieść, nie można ich także zagrabić od innego gracza.

  Na koniec i tylko podczas trwania eventu, wojownicze Amazonki, Nahual i święta Kantepec i Wyroczni będą dostępne za różną ilość kryształów:  Zbieraj wymagane kryształy w celu rekrutacji bądź wywoływania świąt ;)  Nahual, Kantepec, Wyrocznia, Amazonki?


  Pozwólcie mi przedstawić czym są i do czego służą, gdyż wcześniej o nich nie wspominaliśmy ;)


  Nahual


  Dzięki ich nadludzkim umiejętnościom jasnowidzenia, Nahual są wstanie szpiegować aktywność jednostek w miastach twojego przeciwnika. Po wyszkoleniu Nahual, wybieracie go w oknie jednostek i zlecacie mu misję "Szpieguj". Tak jak przy zwykłych misjach szpiegujących, po dotarciu Nahual na miejsce otrzymacie raport, jednak tym razem będzie on zawierał informacje o przychodzących i wychodzących jednostkach z miasta:  Prosimy pamiętać o następujących rzeczach:

  • Raz wysłany Nahual spełnia swoje zadanie i nie wraca do swojego miasta. Oznacza to, że Nahual są jednostką jednokrotnego użytku i każdy nowy raport wymaga wyszkolenia nowego Nahual.
  • Szpiegostwo aktywności jednostek nie odbywa się po cichu, przeciwnik ujrzy zbliżających się Nahual i otrzyma informację o ich dostrzeżeniu w mieście.
  • W przeciwieństwie do zwykłego szpiegowania, nie ma możliwości uchronienia się przed Nahual, jeśli przeciwnik wyśle do Ciebie tę jednostkę, nie będziesz w stanie ukryć swojej aktywności wojsk przed nią.
  • Nahual widzą wszystkie surowce i jednostki w trakcie misji, które zostają odnotowane w raportach aktywności, be względu na poziom Strażnicy.
  • W raporcie aktywności znajdzie się tylko aktywność wojsk związana z danym miastem. Przykładowo, przeciwnik ma wychodzące wojska z miasta A i dwa wojska docierające do miasta B. Jeśli wysłalibyście Nahual do miasta B po raport, tylko dwa docierające wojska do miasta B zostaną w nim ujęte, z pominięciem tego wychodzącego z miasta A.
  • Tak samo jak przy wojowniczych Amazonkach, jednostka ta zmienia strony, jeśli przegracie walkę mając Nahual w swoich szeregach jako obrońców.


  Święto Kantepec


  Po aktywowaniu, Święto Kantepec pozwoli wam na przemieszczanie wojsk bez kosztów kukurydzy, efektywnie zmniejszając zużycie do zera, bez względu na cel podróży i rozmiar wojska. Jest to zwykle przydatne przy przesyłaniu większych grup wojsk na znaczne odległości, gdzie koszt zużytej kukurydzy zwykle przewyższał korzyści. Działanie to ma zastosowanie tylko podczas trwającego Święta (15 minut bez użycia przedmiotów Kauil) i jest stosowane automatycznie podczas wysyłania jednostek z menu:  Prosimy pamiętać, że liczy się moment wydania rozkazu wymarszu wojsk. Zatem nie ma znaczenia jak długo wojska będą podróżowały, nawet jeśli przekraczają czas trwania święta, efekt zostanie zastosowany w momencie wydania polecenia wymarszu.


  Święto Wyroczni


  Po aktywowaniu, przez określony czas (15 minut bez użycia przedmiotów Kauil), informacja o ostatnim czasie online będzie dostępna u każdego gracza. Innymi słowy, podczas trwającego święta będziecie mogli sprawdzić, kto z graczy jest zalogowany lub nie i kiedy po raz ostatni był online. Ta informacja będzie dostępna w profilu każdego z graczy. Zatem zwykle widzicie następującą informację:  A podczas trwającego Święta Wyroczni, fragment "(informacja ukryta)" jest ujawniany:  Wojownicze Amazonki


  Jednostki dość dobrze znane w Tentlan, Amazonki będą dostępne do szkolenia podczas trwania Eventu za kryształy, co pozwoli na ich łatwiejsze zdobycie. Jednostka ta posiada ważną strategiczną rolę w trakcie walki, gdyż skupia się ona na jednostkach wspierających takich jak Szamani czy Quipucamayoc, zwykle chronionych przed obrażeniami przez inne jednostki, bardzo często przechylając szalę na swoją stronę.
  Więcej informacji na temat Amazonek znajdziecie w naszym poradniku.  Co z Tambo i innymi ulepszeniami czy aktualizacjami?

  W grudniu zdecydowaliśmy się na odstępstwo od naszych planów i dostarczenie Wam specjalnej rozrywki dla każdego gracza i uważamy, że każdy z Was znajdzie w nim coś dla siebie. Jednakże bez obaw, Tentlan nadal będzie aktywnie rozwijany i dostarczymy Wam to co przyrzekliśmy i będziemy reagować na Wasze opinie i sugestie, które otrzymujemy na bieżąco. Naszych najbardziej doświadczonych graczy prosimy o odrobinę cierpliwości, wciąż tu jesteśmy i będziemy wprowadzać wszystko zgodnie z planem. Wrócimy do Was ;)
  ~~~


  To by było na tyle! Mamy nadzieję, że spodoba się wam event, a także nowa jednostka i święta :) Poinformujemy Was w tym wątku, jak event zostanie uruchomiony. Jeśli macie jakieś pytania, sugestie czy po prostu chcecie przekazać nam swoją opinię, to zapraszamy do dyskusji.


  Miłej zabawy,
  Wasz Zespół Tentlan

  Drodzy Ahau,


  Nadszedł czas na zapoznanie Was z nowymi rytuałami, które będą wkrótce dostępne w Tentlan: święto Kantepec oraz święto Wyroczni:  Kantepec jest tajemniczym i świętym stworzeniem, które często objawia się jako olbrzymi latający gad. W naszej okolicy jest dobrze znany i bardzo respektowany nie tylko z powodu swych rozmiarów, ale także za swoją mądrość i dobrą radę w tematach rolnictwa, natury i zaopatrzenia. Celebracja tego święta na jego cześć przyzna Wam umiejętność, która okaże się bardzo przydatna w planowaniu strategii....  Wszechobecne oko Nubchi objawi Wam rzeczy, których nie zobaczą zwykli śmiertelnicy. Wyrocznia Nubchi doskonale przepowiada przyszłość i przyszłych królów, przewiduje wojny i zdrady oraz wiele więcej. Celebracja święta Wyroczni przywoła jej moce i pozwoli na ujrzenie tego, czego nie zobaczą wrogowie....


  Zostańcie z nami po więcej informacji ;), gdyż to jeszcze nie koniec!


  Wasz Zespół Tentlan

  Drodzy Ahau,


  Nahual trafiają do Tentlan! Są to tajemnicze stwory znane z ich umiejętności przyjmowania kształtów innych istot, na przykład zwierząt. Są one uważane za magów i jasnowidzów, co czyni z nich trudnych przeciwników dla tych, którzy nie znają się na magii i czarach. Czy przyczynią się do stworzenia nowych metod walki?  Pozostańcie z nami po dalsze informacje. Acha, Nahual nie przybywają sami...


  Wasz Zespół Tentlan

  Faktycznie, na dzień dzisiejszy taryfa za 300 kamieni jest bardziej atrakcyjna.
  Zapytam, czy tak faktycznie ma być :)


  EDIT: Poprawka została wprowadzona :) 525 Turkusów jest dostępnych za 25 PLN.

  Witajcie Ahau,


  Dziś pod wieczór, aktywujemy dla Was przez krótki okres specjalną promocję, w której przy każdym zakupie Turkusów, otrzymacie ich 50% więcej.
  Promocja będzie aktywna dziś od 18:00 do 21:00.


  Prosimy mieć na uwadze, że liczy się moment złożenia zamówienia. Zatem w przypadku przelewów bankowych, które mogą potrwać dłużej, transakcja zostanie zaliczona i uznana z dodatkowym bonusem, o ile zostanie złożona w trakcie trwania promocji. W przypadku pytań, problemów i wątpliwości, prosimy o kontakt poprzez nasz formularz na forum bądź bezpośredni kontakt na adres support@lionmoon.com:)


  Informacja: Oferta ta nie dotyczy najtańszych taryf: 160 i 300 Turkusów.


  Miłej zabawy!


  Tentlan Team

  Witaj na forum @Sevral ;)


  1. Gra oferuje już pewnego rodzaju ochronę przed atakami : http://forums.pl.tentlan.com/i…na-i-funkcje-ochrony-ANG/
  Zarówno płatne jak i bezpłatne metody są skuteczne - kwestia opanowania techniki 'ratowania surowców'.


  2. Wszelkie relacje między plemionami polegają na umowie między samymi graczami. "Pakt o nieagresji" to twór, który powstaje dzięki dyplomatom, a dzięki wewnętrznej dyscyplinie plemienia, jest możliwy do osiągnięcia. Nie rozumiem powodu, dlaczego gra miałaby to przejmować od samych graczy. Tylko zgrane plemiona będą potrafiły ze sobą współpracować :)


  3. O ile sam aspekt wojen jest interesujący, to powiątpiewam aby ograczniał się on do komunikacji - tutaj znowu, bazujemy na dyscyplinie współplemieńców. Wystarczy jasno wskazać, kto jest dyplomatą w danym plemieniu, a reszta wiadomości automatycznie traci na wartości, nieprawdaż?
  3.1 To już element większej idei - nawiązujesz to do znacznej rozbudowy funkcji plemienia, które na obecnym etapie nie są planowane. Wymagało by to głębszej analizy - czym są wspólne fortyfikacje, zasoby - jak się je wpłaca, jaki ma to wpływ na graczy i ekonomię serwera itp.


  4. Nie uważam, aby gracz po dojściu do Plemienia winien mieć darmową relokację. Dlaczego? Tylko dlatego, że postanowił wybrać takie plemię, które w większości jest od niego oddalone? Tutaj z pomocą przychodzi Sklep. Może też taki gracz rozważyć zmianę stron ;)

  Dzieńbry, proszę o interpretację pushu w kontekście możliwości przekazywania wojska. Rozumiem, że wszelkie próby dosyłania znaczącej liczby wojaków z konta słabszego to push ewidentny. Natomiast jak się sytuacja ma, gdy konto silniejsze będzie regularnie wojaków odsyłać i jaki jest zakres czasowy takiego pożyczenia wojska, by nie zostało to uznane za push.


  Jeśli wojsko jest 'pożyczane' i oddawane w rozsądnym terminie (powiedziałbym maks. do tygodnia).


  Proszę także o widełki przelicznika surowców kakao:obsydian: granit: pszenica by nie łapało się to na push (i równiez widełki czasowe zakończenia takiej wymiany handlowej)


  Na obecnym etapie nie są ustalone żadne sztywne widełki. Więc gracze mogą handlować między sobą wedle własnych ustaleń. Jeśli ktoś będzie przesadzał, to będziemy reagować.

  @Ziachu Wyjaśnienie jest poniekąd poprawne. Bo opis jest z perspektywy atakującego - czyli obrońca ma 75% punktów atakującego, zatem podany przykład jest prawidłowy.


  Dodatkowo ochrona ta działa na każde miasto z osobna.


  Postaram się mieć to na uwadze przy tłumaczeniu FAQ na język polski :)

  Hej!
  Tzw. ekipę Tentlan Polska, czy też Zespół Wsparcia, na razie tworzę tylko ja :) i moja współpraca z Lionmoon jest bezpośrednia, mam kontakt z szefem firmy :-)
  Szczegółów dotyczących prac nad projektem niestety nie znam, prace nad grą rozpoczęły się w zeszłym roku, wersja Alpha była dostępna ok listopada jak pamiętam.


  Zatem jeśli chodzi o typowo "polski" kontakt, to na razie jestem Waszymi oczami i uszami :)
  Jeśli chodzi o zmiany w grze - Wasze propozycje publikowane na forum są zbierane i przekazywane do rozpatrzenia - wiele rzeczy jest w planach i mają różne priorytety.
  Tak jak już wspomniałem w innym teamacie, w najbliższym czasie ekipa postara się dorzucić do gry budynek Tambo, który umożliwi stacjonowanie obcych wojsk. W dalszym etapie będą pojawiać się propozycje, które przedstawili sami gracze.

  Drodzy Ahau,


  Nasz dostawca usług serwerowych przeprowadza aktualizację zabezpieczeń w swojej serwerowni, tym samym wymaga wyłączenia naszych serwerów przez krótki okres. Będzie to miało miejsce w następujących terminach:

  • Serwer gry: 21 października, 0:00
  • Forum: 22 października, 1:00
  • System płatności: 21 października, 23:00

  Prace serwisowe mogą potrwać w najgorszym przypadku 2 godziny. W momencie braku utrudnień mogą one zająć mniej niż godzinę. Będziemy informować Was na bieżąco, jeśli wystąpią zmiany, bądź pojawią się nowe informacje związane z niniejszą przerwą techniczną.


  Miłej zabawy i przepraszamy za utrudnienia,


  Wasz Zespół Tentlan

  aktualizacja[/url]']Obecnie nie mam żadnych informacji na temat aktualizacji. Prace cały czas trwają, są wielotorowe i troszkę zajmą.


  Do końca miesiąca powinna pojawić się aktualizacja prawdopodobnie umożliwiająca połączone ataki i obronę. Potem na warsztat pójdą propozycje i zmiany zgłoszone przez graczy :)
  Nie jest to 100% pewne, ale zawsze to jakieś światełko w tunelu :)