08.1 Wysyłanie wojsk do innego gracza (przenieś wojsko)

 • - Jak mogę przenieść żołnierzy do innego gracza?
  Aby przenieść żołnierzy do innego gracza, przejdź na mapę świata i kliknij na miasto, do którego chcesz wysłać żołnierzy. Alternatywnie, jeśli znasz współrzędne miasta w pytaniu, można wpisać je w menu współrzędnych w lewym dolnym rogu mapy świata:  Kliknięcie na obraz miasta pokaże kilka opcji, takich jak "szpiegowanie", "atak", itd. Należy wybrać opcję "Przenieś wojsko":  Kliknięcie na przycisk "Przenieś wojsko" otworzy okno z przeglądem wszystkich żołnierzy stacjonujących w mieście. Wybierz jednostki, które chcesz przenieść, a następnie naciśnij przycisk "Wyślij".


  Zauważ, że jeśli przeniesiesz żołnierzy do innego gracza, tylko on będzie mógł je Tobie potem zwrócić. Z tego powodu zaleca się korzystania z tej opcji tylko wtedy, gdy ustalisz z drugim graczem zwrot wojska.


  Porada: jeśli chcesz przenieść żołnierzy do innego gracza tylko dla zadania "Przenieś wojsko" , to wystarczy wysłać jedną jednostkę (np. Lansjer Holcan)

  - Jakie są wymagania dotyczące przenoszenia żołnierzy do innego gracza?

  • Świątynia Jaguara - poziom 5 w obu miastach - źródłowego i docelowego.
  • Musisz mieć wystarczającą ilość kukurydzy w Twoim mieście, by opłacić przemieszczenie wojsk. Stawki (kukurydzy) dla każdej jednostki są wyświetlane w Świątyni Jaguara.
  • Jeśli jeden gracz chce pomóc innemu graczowi przy użyciu opcji "Przemieść wojska", obowiązują następujące zasady:


   - odbiorca musi być w stanie rekrutować te jednostki. Na przykład, jeśli chcesz przenieść wojowników jaguara do innego gracza, odbiorca musi być w stanie sam je rekrutować, co najmniej w jednym z jego miast. W innym przypadku, jednostki nie mogą być przeniesione.


  - Wysłałem (przeniosłem) żołnierzy do innego gracza, jak mogę je odzyskać?

  Jeśli przeniesiesz żołnierzy do innego gracza, możesz uzyskać tylko wojska z powrotem, jeśli gracz zwróci je do Ciebie.

  - Czy są jakieś dodatkowe opcje wysyłania żołnierzy do innych graczy, inne niż "przenieś wojska"?

  Obecnie jest tylko opcja "Przenieś wojsko". Podczas przesyłania żołnierzy, zmienią one właściciela i dołączą do wojsk osoby do której wysyłałeś.


  Ponadto, planuje się, aby dodać opcję "Wsparcie wojskiem", w tym przypadku wysyłający zachowa kontrolę nad wojskiem, staną się one częścią armii odbiorcy ale będzie mógł je zawrócić. Ta dodatkowa opcja zostanie wprowadzona w jednej z kolejnych aktualizacji.

  - Czy to możliwe, aby anulować rozkaz lub misję (transfer jednostek / wysyłka jednostek / szpiegostwo / atak), zanim zostanie zakończona?

  Tak, w każdej chwili, dopóki misja trwa, czyli gdy wojska nie dotarły do miejsca przeznaczenia.


  Aby anulować rozkaz, kliknij przycisk Aktywność, spowoduje to przegląd wszystkich twoich zamówień i misji w trakcie i / lub w kolejce. Przejdź do misji / rozkazu, które chcesz anulować, a następnie naciśnij przycisk przerwij znajdujący się w prawym górnym rogu danego zadania, jak na zdjęciu:


  Następnie zostaniesz poproszony o kliknięcie jeszcze raz. Jeśli naprawdę chcesz to zrobić i nie kliknąłeś przycisku anulowania przez pomyłkę, potwierdź, klikając "Przerwij":  Po potwierdzeniu anulowania misji, żołnierze wrócą do miasta pochodzenia.


  Tłumaczenie dzięki uprzejmości @Makro