Ekipa Tentlan Polska

 • Cześć!


  Gra przykuwa uwagę, elegancka grafika, przyzwoita płynność nawet na moim starym złomku (HTML5 <3 ), ciekawy (unikatowy?) klimat, może odrobinę zabrakło jakiejś ścieżki dźwiekowej, ale i tak przecież wszyscy ją w końcu wyłączają, więc to można przemilczeć. Ale... ciekawi mnie jak prezentuje się ekipa stojąca za tym projektem? :D


  Z tego co wyczytałem to Tentlan jest pierwszym dzieckiem studia Lionmoon, zgadza się? Innemu niemieckiemu studiu (InnoGames) udało się zamontować na dobre na scenie gier przeglądarkowych, ciekawe jak pójdzie w tym przypadku. Ile osób zajmowało się tą grą? Dużo czasu to zajęło?


  No i jestem też ciekaw, czy Chicahua jest jedyną osobą reprezentującą Tentlan Polska, czy za tą nazwą kryje się więcej osób? Opowiedźcie coś o sobie może, np. jak wygląda Wasza współpraca z Lionmoon? Jaki macie wpływ na zmiany grze? :thumbsup:

 • Hej!
  Tzw. ekipę Tentlan Polska, czy też Zespół Wsparcia, na razie tworzę tylko ja :) i moja współpraca z Lionmoon jest bezpośrednia, mam kontakt z szefem firmy :-)
  Szczegółów dotyczących prac nad projektem niestety nie znam, prace nad grą rozpoczęły się w zeszłym roku, wersja Alpha była dostępna ok listopada jak pamiętam.


  Zatem jeśli chodzi o typowo "polski" kontakt, to na razie jestem Waszymi oczami i uszami :)
  Jeśli chodzi o zmiany w grze - Wasze propozycje publikowane na forum są zbierane i przekazywane do rozpatrzenia - wiele rzeczy jest w planach i mają różne priorytety.
  Tak jak już wspomniałem w innym teamacie, w najbliższym czasie ekipa postara się dorzucić do gry budynek Tambo, który umożliwi stacjonowanie obcych wojsk. W dalszym etapie będą pojawiać się propozycje, które przedstawili sami gracze.

 • To świetnie, że ten kontakt jest bezpośredni, zawsze większe szanse na realny wpływ na grę. :thumbsup:


  Ciekaw jestem, czy Lionmoon dużo takich społeczności lokalnych próbuje utworzyć. Gra z tego co widzę przetłumaczona jest na sześć języków.


  A propos tłumaczenia. Naprawdę byłem miło zaskoczony, że ta gra jest tak dobrze przetłumaczona na polski. Ty się tym zajmowałeś, czy ktoś inny?

 • Kawał dobrej roboty. :)


  @Chicahua, wytłumacz mi jeszcze brak aplikacji mobilnej dla Tentlan. Gdzieś na forum czytałem, że Lionmoon nie planuje jej stworzenia. Byłbym w stanie to zrozumieć jeżeli gra działałaby naprawdę dobrze na mobilnych przeglądarkach, ale póki co jedynie Dolphin pozwolił na obsłużenie wszystkiego (mało wygodnie), a probówałem Firefox'a, Chrome'a i jeszcze Penguin'a.