Propozycja Zmiany

  • Witam, chciałem zaproponować pewną zmianę w mechanice gry



    Pomysł nr1 Przesyłanie Jednostek/Surowców


    Otóż jak zapewne większość osób zauważyła jest strasznie dużo skarg na Przesyłanie Jednostek/Surowców, ciągle ktoś kogoś oskarża o PUSH, wiec czy nie można by po prostu zablokować opcji





    Prześlij Jednostki
    Prześlij Surowce


    blokując te opcje PUSH oraz MultiPush były by niemożliwe, a jeżeli chodzi o wsparcie sojuszników to przecież istnieje tambo, w końcu walki były by na odpowiednim poziomie a plemiona nie składały by się z 50+ osób co również wyrównało by poziom rozgrywki. przez to ze tambo jak i pozostałe budynki z każdym poziomem kosztuje coraz więcej każdy gracz musiał by do ataku/obrony podnieść tambo jak najwyżej, a dzięki temu nie było by nie uczciwych zagrywek,



    Jedynym wyjątkiem było by zakończenie gry, w takim wypadku gracz który kończył by grę musiał by napisać wiadomość do zespołu wsparcia z prośbą o przeniesienie wojsk do wskazanego gracza





    Pomysł nr2 Symulator


    Symulator jak każdy wie jest bardzo przydatny podczas planowania ataku/obrony, jednak według mnie wiele w nim brakuje, np obecnie nie można podzielić wojska na stacjonujące w mieście a stacjonujące w tambo, nie można również wpisać wszystkich bonusów dla tego proponował bym dodać dodatkowe opcje w symulatorze :)







    Wracając jeszcze do Pomysłu nr1 jeżeli została by zablokowana możliwość przesyłania surowców/jednostek, można by to zrekompensować aby bonusy do ataku, wytrzymałości, święto ognia obejmowały by osoby stacjonujące w tambo, tak jak jest to w przypadku święta błyskawicy oraz przyspieszania . . . 100% leczenia działało by tylko na właściciela tambo



    Pomysł nr3 Nowy Budynek


    od pewnego czasu zastanawiałem się czego brakuje w grze . . . i tak wpadłem że brakuje możliwości podglądu przez sojuszników Akcji w trakcie ataku/obron, myślałem też jak można by coś z tym zrobić np dodać jednostkę "Posłańca" lub coś podobnego


    jednak pomyślałem że budynek był by lepszy . . .


    Wieża Sygnalizacyjna Opis


    Wieża Sygnalizacyjna to budynek służący do informowania sojuszników o zbliżającym się ataku ze strony wrogiego gracza, Wieże te ze względu na charakter obronny rozmieszczone są co kilka kilometrów, W momencie gdy wrogie wojska zostaną dostrzeżone i zapalona zostanie pierwsza wieża, sygnał przemieszcza się do kolejnych wież w celu poinformowania sojuszników, Wieża Sygnalizacyjna informuje wybranych sojuszników o zbliżającym się wrogim wojsku, informacja ta zostaje wyświetlona w "Akcjach" sojusznika z dokładnym czasem oraz informacjami odnośnie przeciwnika widzianymi przez obrońce, Sygnał Alarmowy można odpalić raz na 2 godziny i trwa od 30 minut do 2 godzin









    - Jeden poziom Wieży pozwalałby nam poinformować jednego wybranego przez nas sojusznika,


    - Koszt Aktywacji to 50 000 kakao 500 000 kukurydzy 500 populacji


    - Każdemu Sojusznikowi który otrzymał by sygnał alarmowy pojawiała by się informacja w "Akcjach" "Atak na sojusznika"








    czekam na fale negatywnych opinii ;)


    Pozdrawiam :)