Posts by soichi

    Tudja valaki mi ez ????


    tentlanHelpertentlanhelper )Hello!
    Check out the new TentlanHelper extension for chrome!
    [edited]
    Happy Gaming! TentlanHelper

    Van itt olyan admin aki figyeli a játékot és azt,hogy be vannak tartva a játék szabályok ???

    Talán neked segítenek,hogy ennyire tiltakozol a pushing ellen ? :) Nem is értem azokat akik arra büszkék amit mások dobnak össze neki,az ilyenek szabályzat szerint csaló ! Megvéd ,hogyan ? Aki segít valakinek azt sokkal könnyeben ledarálják :)

    Írtam én egy szót is a fejlesztésekről ? Kérlek olvasd el és értelmezd amit írtam,ráadásul 2 hónapja írtam! Akkor azt nehezményeztem,hogy nincs admin a játékba ,vágod ? :) Szóval ha már vannak szabályok a játékban alap,hogy legyen admin,de ismétlem 2 hónapja írtam, te meg most újoncként belépsz és reagálsz rá :D És nem azt hiszem amit akarok hanem amit látok :)

    A játék legnagyobb hibája,hogy nincs felügyelő csapat aki ellenőrizné a játékot,játékosokat....Hiába van a support ha nem válaszolnak

    Sziasztok! Megtudná valaki mondani miért csökkent pár játékosnak a pontszáma és miért nem változik piacon a váltási arány 2 napja ? ?

    Rendszer üzenet" Vegye fel a kapcsolatot a supporttal",kb olyan küldj smst a Marsra,majd válaszolnak...Kamu az egész oldal

    Rájöttem a játék szabályzat csak dísznek van ugyanis jó páran simán multiznak és hiába jelentették semmi változás nem történt. Így átgondolandó,hogy érdemes a pénzt költeni a játékra...

    Kicsit ezd kamu szaga lenni enne az oldalnak,úgyanis 3 napja nem tudok belépni mivel nem fogadja el jelszavamat,többször is kértem új jelszót,írtam supportra meg DaNnak is de semmi választ nem kaptam sehonnan.....