Asker maliyetleri çok saçma değil mi?

• Askerler güçlendikçe maliyetler artıyor doğal olarak ona bi lafımız yok ama bu aşırı artışlar neyin nesi ki?

Atıyorum 8 atlat avcı basıcağım kaynakla 1 tane kartal savaşçı basabiliyorum ama 8 atlat avcı 1 kartalı yere seriyor, kartalın daha karlı olması gerekmiyor mu? ne anladım ben sonraki kilitli askeri açma işinden? hep en eziğinden üretirim o zaman geliştirmeye gerek yok ki ?(?(
    Örnek olarak verdim onu bütün asker maliyetleri bi öncekine göre daha pahalı oluyor.. ya güçlü asker maliyetlerini düşürün ya da daha güçlü yapında ona verceğimiz kaynakla ezik askerden 8 tane üretsek bile yatmasın? Mantık = 0 :cursing:

• bende oyle dusunmustum ama her askerin ayri gorevi var mesela amazon askerleri arkadaki şaman ve kupileri ve polomlari ölduruyor kartallar ise amazon ve şamanlari sonrada jaguarlari jaguarlar ise ek chua ve arkadaki atlant avcilari mesela ben diger serverda 300 jaguar 20 atlant 2 ekcuha ile barbar 6ya girebiliyom asker kayıpsız oluyor ama diger bir yandan 10,000 okcu 10,000 atlant avci ile girsem yenemiyorum :) oyundakı ileri seviye askerler ileri seviyelerde işe yariyor kısaca