Miliard propozycji

  • Pełne poparcie dla powiadomień. Albo przynajmniej raport z dostarczenia wojsk / surowców powinien być przeniesiony do wiadomości


    Sprzeciw wobec wymiany kukurydzy na surowce. To element byłby 'gamebreaking'

  • Całkowicie albo w zbyt dużym stopniu łamie balans gry. Możliwość wymiany kukurydzy w zbyt dużym stopniu przeważa szalę na korzyść graczy bez armii, żyjących tylko z wydobycia - nie muszą płacić oni za wojo, w zamian wymienialiby surowce. Doprowadziłoby to do sytuacji, której posiadanie wojska byłoby zwyczajnie nieopłacalne i gra zamieniła by się w farmville.


    Nalezy tu nadmienić, że w założeniach gry jest możliwość wymiany kukurydzy na surowce (= farmienie: płacisz kukurydzą za misję armii, która w zamian przynosi ci surowce). Dodatkowo dla upartych jest możliwość wymiany między graczami - ci, którzy utrzymują duże wojsko z chęcią przehandlują za jakikolwiek inny surowiec. Wypada jednak trzymać się jakichś sensownych przeliczników, by nie być posądzonym o push (wydaje mi się, że handlarskie 2:1,5:1:50 jest jak najbardziej w porządku).


    Mam nadzieję, że wystarczająco wyczerpująco :)

  • Tyle ciekawych i pożytecznych propozycji - dwa lata minęło i nic...
    Najpilniejsze wydaje mi się zmodernizowanie plemiennego przeglądu - ustawienie wątków (zakładek) zaprowadziłoby porządek. :)

  • widzę każdy daje tu wiele świetnych propozycji a ja będąc graczem od dzisiaj patrzę że chyba nic z tego nie zostało wprowadzone. przydałby się rozdział w powiadomieniach na badania wojsko budowanie itd

  • zresztą kryjówka ma stanowczo za małą pojemność (może to przez początek) ale w stosunku do innych gier wypada bardzo blado