Naruszenie regulaminu prze grupę WZP

  • Bardzo proszę o zajęcie się grupą WZP, non stop mnie atakują dużą ilością wojska - jesli ja mam 30 -60, a wysyła się w ilości minimum 150. Ja chcę sobie spokojnie pograć, a nie non-stop odbudowywać jednostki. Niech Ci ludzie walczą ze sobą, albo z kimś na swoim poziomie punktowym

  • chłopaku na tym polega gra, nikt nie będzie specjalnie dla ciebie zmieniał zasad, nie radzisz sobie to zagraj może w Wiejskie Życie, gra polega na walce a nie na budowaniu miast,

  • poczytaj sobie historię Majów, a zobaczysz że to zupełnie coś innego. Walcz z takimi samymi jak Ty na, na Twoim poziomie, a nie przysyłają 5-6 krotnie więcej wojska. Rozumiem raz, rozumiem dwa. Ale non- stop. Jeśli uważasz, że zasady polegają na zwalczaniu się nawzajem. Majowie zginęli dlatego, że mieli "przyjaciół" takich jak TY

  • A widzę że ty dalej nie rozumiesz hahaha no cóż płacz ci zostaje lub kupowanie ochronki, będą cie cisnąć bo surki maja z ciebie zabieraj surowce przed ich atakiem a może się znudzą, mogą cie atakować to czemu mieli by tego nie robić ?? tu chodzi o ilość ptk jeżeli nie jesteś 10x słabszy to mogą i będą, co do wyniszczania graczy no to niestety ale masz racje osoba której zjadą wojsko to raczej zrezygnuje niż robi nowe :/ ale skoro można . . .

  • masz racje - tyle, że każdy się boi napisać cokolwiek na tą grupę. Powiem tak niech atakują. To nie problem wygrać ze słabszym, z lepszym nie dają rady, więc dla mnie są to ludzie poniżej zera, bo kto bije słabszych, ten kto jest nikim w życiu realnym, a tu chce zaistnieć jako boss :)

  • bardzo proszę o zamkniecie tego postu, bo widzę, że gra ma tylko jeden cel - znecanie się mocniejszego nad słabszym - a gdzie wychowanie

  • §4. Utrudnianie gry
    Niedopuszczalne jest świadome i celowe utrudnianie innym graczom dostępu do gry lub w znacznym stopniu utrudnianie ich gry, np. wysyłanie dużej i nieproporcjonalnej ilości ataków / misji szpiegowskich, bądź innymi sposobami, które prowadzą do znacznego utrudnienia lub niemożliwości załadowania i/lub skorzystania z oprogramowania gry. Zespół Wsparcia będzie w każdym przypadku oceniał czy doszło do utrudniania gry i stosował odpowiednie sankcje.


    to jest pkt Waszego - naszego regulaminu. Czy trzy ataki z tej samej grupy, każdego dnia, to za mało. Admini pomyślcie

  • tu nie chodzi o dużą ilość ataków w ciągu dnia tylko w jednym momencie, jeżeli pójdzie na ciebie np. 20 ataków to zwiesi ci się gra i nie będziesz mógł uciec, jednak gracz który tak zrobi raczej będzie mógł liczyć na bana ;) jeden gracz może jednocześnie wykonać 10 akcji militarnych/transportowych wiec dwóch/trzech graczy wysyłając tzw. fejki może częściowo lub całkowicie uniemożliwić ci dostęp do gry

  • a jeśli ktoś z tej grupy zażąda dla świętego spokoju żeby mu wysyłać wojsko, to jak to nazwiesz Several, bo dla mnie to jest wymuszanie. A potem cała grupa przewodzi

  • no to jest ewidentne naruszenie regulaminu


    § 4. Groźby do życia


    Wszelkie próby wymuszenia, przymusu i/lub gróźb kierowanych do innych graczy mogą prowadzić, w zależności od ich wagi, do wykluczenia gry z jednego lub kilku/wszystkich serwerów, forum i czatu Tentlan. Zespół Wsparcia zachowuje prawo do oceny wagi każdej sprawy i zastosowanej kary.

    zgłoś to do suportu, na coś takiego nie można pozwalać nawet w grze

  • no to jest ewidentne naruszenie regulaminu


    zgłoś to do suportu, na coś takiego nie można pozwalać nawet w grze

    Sevral czytam ten punkt i odnosi się on do życia. A wymuszanie na kimś wojska to chyba nie jest groźba do życia?

  • nawet jeżeli wymuszenie polegało na grożeniu pod tytułem "albo będziesz dawał nam wojska albo będziemy cie atakować" to mnie to interesuje, wymuszenie to wymuszenie jest w regulaminie to niech administracja się wypowie, nic nie zrobili spoko niech robią tak dalej, a jak złamali regulamin to niech administracja wyciągnie konsekwencje, chyba proste ?? czy ja od razu wydałem osąd ?? nie, powiedziałem żeby kolega zgłosił sprawę do suportu

  • jest w regulaminie

    Nie rozumiesz mnie chyba. Chodzi mi o to, że w regulaminie jest to podpunkt dotyczący gróźb do życia, a takie groźby jak opisał Kropka to są groźby w stosunku do gry. Rozumiesz?
    To nie jest to samo.

  • ja ciebie jak najbardziej rozumiem, jednak ty chyba nie do końca mnie no ale cóż, odnośnie tych "wymuszeń" można też podpiąć pod ten ptk. regulaminu


    §5. Pushing
    Wykorzystywanie jednego lub więcej kont, których jedynym celem jest zwiększanie postępu innego konta ("Pushing") jest zabronione. Tak jest w przypadku, gdy jedno konto regularnie i wielokrotnie otrzymuje wojska i/lub surowce z innych kont, tym samym transfery występują głównie jednostronnie na rzecz konta wspieranego lub są wyraźnie niezrównoważone na korzyść takich kont.

    mi bardziej chodzi o to żeby kolega zgłosił sytuacje, a administracja podejmie decyzje

  • ja ciebie jak najbardziej rozumiem, jednak ty chyba nie do końca mnie no ale cóż, odnośnie tych "wymuszeń" można też podpiąć pod ten ptk. regulaminu

    Jakbyś mnie zrozumiał to byś nie napisał tak. Podpunkt wyraźnie prawi, że jest to na temat 'Gróźb do życia'. Tak samo jakby był podpunkt 'Zabrania się' to wszystko w nim byłoby zabronione. Ale okej, nie ważne, nie ma co ciągnąć tego.
    A co do powyższego, wysłanie paru wojsk (a kropka wysłał raz 50 łuczników jak go dobrze zrozumiałem na czacie) nie podejdzie pod push. A jeśli miałoby podejść to zbanowany też byłby kropka.
    W takiej sytuacji jak opisał kropka nie można nic zrobić według mnie i moich doświadczeń co do takiego tematu. Sam za groźby w stosunku do życia realnego w innej grze karałem, więc nieco wiem, żeby nie było :)

  • tak panowie wszystko jest oki. Tylko gdzieś ta zła rywalizacja musi się zacząć . Potem młodzież tego typu zachowania przenosi do życia realnego, sad tyle zachowań patologicznych w szkołach. Przyjrzyjcie się temu dokładniej. To są tylko sygnały. Uwierzcie mi to się przenosi do realnego życia, ewentualnie, to tu możemy zobaczyć jak ludzie żyją w realnym święcie.

  • Jeżeli ktoś wymusza przekazywanie jednostek na innym graczu może liczyć się z konsekwencjami z racji Pushingu. Dlatego takie sytuacje możecie nam zgłaszać, dodatkowo dorzucając screeny wiadomości z gry.