• Po pierwsze- możliwość osiągania koordynatów na mapie z raportu. Teraz jest tak, że koordynaty (np wioski barbarzyńców) mamy w raporcie szpiegowskim i aby wysłać atak musimy ręcznie je umieścić w okienku u dołu mapy. Prościej byłoby kliknąć na namiary w raporcie i jesteśmy przenoszeni do konkretnego miejsca.
    Po drugie- mini mapa. Nie pomniejszanie mapy która staje się wtedy kompletnie nieczytelna. Minimapa- wioski powiedzmy niebieskimi kropkami, Plemię czerwone, my żółci, reszta graczy zielona, nieaktywni jeszcze inaczej. Mogłoby byc przydatne.
    Po trzecie- mur to nieporozumienie. łatwość z jaką jest forsowany i niszczony stawia sens tej budowli pod znakiem zapytania. Majowie nie znali sztuki oblężniczej, forsowanie muru polegało na wchodzeniu nań za pomocą drabin- a z góry leciały kamienie, strzały, włócznie.... Tymczasem tutaj mur jest tak niepoważną przeszkodą jakby atakowały go wojska wyposażone w trebuszety, onagery, wieże oblężnicze, opancerzone tarany itp.
    Po czwarte- jednostki..... Kto, na Boga, wymyślił LANSJERÓW i KONNYCH ŁUCZNIKÓW??? U Majów? Konie???? A jak już ktoś wpadł na taki pomysł- to czemu nie ma konnego transportu, tylko tragarze i lamy? Pomieszanie z poplątaniem, podstawową jednostka piechoty to zwykły piechur z maczugą lub włócznią- ale nie konny lansjer!!!

  • Jakoś na poprzednim serwerze nie zobaczyłem, mur kosztował mnóstwo a nic nie dawał. Tzn- coś tam niby dał, ale w stosunku do kosztów i czasu mur to kompletna pomyłka. Żeby choć osłabiał atak całością wytrzymałości i wymagał tylko remontów a nie każdorazowej odbudowy najwyższego poziomu...... Minimapa nieprzydatna? A nawigacja na aktualnej mapie jest oczywiście łatwa, tak? Pozwole sobie miec inne zdanie, pomniejszenie mapy skutkuje jej kompletną nieczytelnością, a nawigowanie na nie pomniejszonej- szkoda słów. Żeby choć był znacznik pokazujący w którą stronę do naszego miasta (lub miast)......

  • myślisz że dlaczego mapa jest jaka jest ?? powiem ci . . . po to żeby trudniej było cie znaleźć jeżeli się ukryjesz, wyobraź sobie że przeciwnik na tacy dostawał by wszystkie twoje miasta, mur nie przydatny ?? podnieś go do 35 poziomu i posiadaj szpiega na sporym poziome a inni będą mieli problem żeby się przebić, po za tym porób sobie symulacje z różnymi poziomami murów zobaczysz różnice, a to czy jeździli na koniach mi wisi mogli jeździć i na kozach , czepiasz się szczegółów

  • Oto admin.... pewnie, po co klimat, ważna naparzanka i łatanina.... Kusi mnie, żeby skomentować i poradzić Ci coś na to Twoje zwisanie- ale nie będę się zniżał do twojego poziomu. Zamiast tego działu forum proponuje umieścić wpis NIE ZAWRACAJCIE NAM GŁOWY, MY ADMINI TO ALFA I OMEGA A WY MACIE TYLKO GRAĆ I NABIJAĆ KASĘ TWÓRCOM GRY!!!

  • Sevral nie jest adminem. Wiele osób wie, że gra jest niedopracowana pod wieloma względami. Ale obrażanie z tego powodu innego gracza, który tylko wyraził swoją opinię, jest "lekką" przesadą, nie uważasz?