SSS - 4.Binalar

  • Binaları geliştirirken herhangi bir seviye sınırı var mıdır?

  - Kaynak binaları için (Taş ocağı, obsidyen madeni, mısır tarlası, kakao bahçesi), zorlayıcı bir sınır olmamakla birlikte, gerekliliklerini karşılayabildiğiniz ve fayda sağlayabildiğiniz sürece geliştirmeye devam edebilirsiniz. Kaynak ihtiyaç kurallarına göre, bu tür binalar genellikle 40. seviyeye kadar geliştirilmektedir.
  - Duvar ve gözetleme kulesi: zorlayıcı bir sınırı bulunmamakla birlikte, ihtiyaçlarına ve hedeflerine bağlı olarak, mantıklı olan bu binaları 30 - 35. seviyeye kadar geliştirmektir.
  - Bazı binaların her yeni seviyesi için büyük bonuslar mevcut, araştırma hızlandırma, güç bonusu, şans bonusu, vb. gibi. Binalarınızı geliştirirken bu bonusları göz önüne alarak, geliştirmelerinizi buna göre ayarlayabilir, aşağıdaki seviyelere ulaşana kadar bonus kazanabilirsiniz:

  • Jaguar Tağınağı, Itzamna Tapınağı, Rasathane - 40. seviyeye kadar;
  • Ay Tapınağı - 30. seviyeye kadar;
  • Quipu Evi, Dwarf Piramidi, Temazcal, Quetzal Tapınağı - 15. seviyeye kadar;
  • Dikili Taş - 10. seviyeye kadar bonus vermektedir.  • Binaların inşaat süresini kısaltmanın herhangi bir yolu var mı?

  - Mevsimi kışa çevirdiğinizde, inşaat süreleriniz otomatik olarak % 20 oranında kısalacaktır.
  - Ayrıca, "Mimari" araştırmasını geliştirerek, her seviyesi için %1 oranında süreyi düşürebilirsiniz (maksimum %40).  Rehberle ilgili sorularınızı, önerilerinizi ve yorumlarınızı bu başlık altında dile getirebilirsiniz.