Güncelleme Notları 23/08

• Sevgili Ahaular,

Bugün bütün sunucularda gerçekleşen güncelleme ile oyunu iyileştireceğine inandığımız düzenlemeleri ve gelişmeleri sizlere sunduk. :) Eskiden yaptığımız gibi bildirimsiz, ufak güncellemelerle yaptığımız düzeltmelerin aksine bu sefer değişiklikleri yığın haline getirip detaylı bir şekilde açıklayarak büyük bir güncelleme ile yayınlamaya karar verdik. Bu stili seveceğinizi umuyoruz, bundan sonra değişiklikleri yayınlamaya devam edeceğiz.

• (özellik) Klan üyeleri listesi, siz aşağı doğru indikçe aynı anda üyeleri yüklemek üzere yeniden yapılandırıldı. Bu sayede performans sorunları olmadan, yüksek sayıda üyeye sahip klanlarda, arama ve düzenleme yapılabilecek(yani yavaşlık, lag sorunu vb. yaşamadan). Bu, büyük klanların klan üyeleri sayfasıyla yaşadıkları sorunu düzeltecektir.

• (özellik) Mısırınız bittiğinde düşürülmüş kaynak üretimi cezası kaldırıldı(eğer ilk başta mısırı toplamayı unutursanız üretiminiz %15te takılı kalmayacak).

• (özellik) Hesabınızı yetkisiz kişilerin kullanımına karşı korumak için ayarlardan şifrenizi değiştirdiğinizde, kendi kullandığınız cihaz hariç bütün diğer cihazlardan ve bilgisayarlardan çıkış yapmış olacaksınız.

• (düzeltme) Bir savaştan sonra taraf değiştiren birimler(Amazon ve nahuallar) sadece asıl savunan değil, tambo aracılığıyla gönderilen birliklerde bulunan birimler de taraf değiştirecekler.

• (düzeltme) Savunan ve saldıran arasındaki puan farkı %25 veya daha fazla olduğu zaman, şehir başına, on iki saatte bir atağa izin veren ani saldırı koruma mekanizması, casusluk saldırılarını da engelleyecek.

• (düzeltme) Marketi veya kaynak üretme binalarını inşa etme imkansızlığından kaynaklanan, yeni şehirler kurarken yaşanan kaynakların bitmesi durumunda, takılı kalma sorunu düzeltildi(eğitim kısmı ve yeni kurulan yerleşkelerde geçerli).

• (düzeltme) Yüksek seviyelerdeki bonusla ilgili sorunlar sebebiyle kozmoloji araştırması bonusu seviye 5le (%50de) sınırlandırılmıştır.

• (düzeltme) Eğitim kısmında, ilgili eğitim görevini tamamlamadan önce, kutsamalar bittiğinde takılmanıza sebep olan sorun düzeltildi.

• (düzeltme) Eğitim aşamasında mail adresinizi onaylama ödülü olan turkuazlar ile eğitim aşaması görevi ödülü olan turkuazlar arasında ikincisini aldığınızda birincisinin kaybolmasına sebep olan sorun düzeltildi.

• (düzeltme) İstenilen karşılanmadığı zaman, birimleri kovarken, görüntülenen yanlış kaynak dönüş bilgisi düzeltildi.

• (düzeltme) Seviye 0da binaları yıkma teşebbüsünde aşırı kaynak dönüş bilgisi kaldırıldı.

• (düzeltme) Başarı halinde, çok hızlı basıldığında, tepki vermeyen kutsama aktivasyon tuşları düzeltildi.

• (düzeltme) Klan uygulamalarının çok fazla yer kaplaması ve sayfa kontrollerini gizlemesine sebep olan ufak bir tasarım problemi düzeltildi.

• (düzeltme) Çok uzun sohbet mesajlarının, düzensizlik ve takılmalara sebep olması sorunu düzeltildi.

• (düzeltme) Uygunsuz mesaj filtresinden kaynaklanan boş sohbet mesajlarına bağlı takılma düzeltildi.

Her zaman olduğu gibi geri bildirimlerinizden memnun oluruz, Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki değişikliklerle ilgili herhangi bir konu veya problemle karşılasırsanız bize bildirebilirsiniz.

Ve tabi ki, daha fazlası gelmeye devam edecek, beklemede kalın! ;)

İyi eğlenceler,

Tentlan Takımınız