Apel do twórców gry

  • Składam oficjalny protest do twórców I PRODUCENTÓW tej gry. Proszę o oficjalne stanowisko w sprawie grania z tych samych IP.
    PROSZĘ PRZESKANOWAĆ I SPRAWDZIĆ OSOBY KTÓRE W TEJ SAMEJ CHWILI GRAJĄ Z TEGO SAMEGO IP I ŁAMIĄ PODSTAWOWE ZASADY I REGULAMIN TEJ GRY.
    Jak my zwykli użytkownicy mamy grać z osobami które oszukują i łamią podstawowe zasady i regulamin gry.

  • Jeśli masz podejrzenia co do innych graczy, prosimy o zgłoszenie tego faktu poprzez zakładkę Wsparcie.
    Stosujemy rutynowe kontrole, które mają na celu wyłapywanie graczy naruszających nasze zasady.

  • Proszę kontrolować kto się loguje wylogowuje i znów loguje na inne konto z tego samego IP. Da się to raczej łatwo wyłapać jak logowania są po sobie. Ktoś kto gra w tym samym czasie raczej odpada bo nikt na kilku komputerach w tej samej chwili nie siedzi i raczej jest to nie możliwe. Ja jako gracz raczej nie dam rady tego wyłapać chyba że inny gracz się do tego przyzna jak to było na czacie jakiś czas temu.

  • Zapewniam cię, że osoby z topki które (jeśli) mają multikonta, potrafią grać z jednego komputera na różnych IP :)


    Jako były GO na innych grach informuję również, że są sposoby na wykrycie i takich graczy przez doświadczonego operatora. Trochę zaufania dla operatorów i trochę cierpliwości. W tej chwili jak rozumiem jest tylko jeden operator gry w osobie admina. Dajmy mu też żyć, bo jak mniemam ma insze zajęcia zarobkowe niż siedzenie w panelu.

  • Ja mogę pomóc adminowi jeśli dostanę do tego narzędzia.
    Nie widzę problemu aby coś takiego robić za część smsów jakie będą przychodzić z profitów z gry, jeśli wszystko działa legalnie mogę się nawet podpiąć pod tą działalność.
    Uważam, że gra jest nieźle pomyślana brakuje faktycznie paru rzeczy, rozumiem admina, ale jest to jednak zajęcie zarobkowe.

  • Ja mogę pomóc adminowi jeśli dostanę do tego narzędzia.
    Nie widzę problemu aby coś takiego robić za część smsów jakie będą przychodzić z profitów z gry, jeśli wszystko działa legalnie mogę się nawet podpiąć pod tą działalność.
    Uważam, że gra jest nieźle pomyślana brakuje faktycznie paru rzeczy, rozumiem admina, ale jest to jednak zajęcie zarobkowe.

    Wiesz, gra dopiero co powstała i myślę że firma nie ma czasu na szukanie nowych osób, które spełniają kompetencje w celu administrowania gry, ale myślę że z czasem powstanie grupa osób, które będą zajmować się takimi sprawami dosyć szybko ;)
    Na chwilę obecną myślę że trochę cierpliwości nie zaszkodzi, a tak jak napisał Chicahua, zgłaszaj takie osoby a prędzej czy później zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje ;)