Kivívás,versengés?

  • Versengés,meg kivívás...........ugyan már.
    Rengeteg dolog van ami ennél sokkal fontosabb lenne.
    Pl.
    térkép...így ebben a formában átláthatatlan.
    A törzsek belső fóruma,katasztrofális.
    A moslékos vödörhöz tudnám hasonlítani,minden egy helyen.
    Nem azt várja az ember ,hogy lekoppintsatok más játékokat.
    DE.......ami jól működik azt át kell gondolni,átvariálni,a Tentlan játékmenetéhez igazítani és megvalósítani.
    Értem én,hogy járatlan úton járunk.Viszont a játék maga ugyan arról szól mint az összes más valósidejű stratégiai játék.
    Itt ez a külső fórum is,miért nem lehet magyarítani?Annyi benne a magyar amit mi beleírunk.
    Versengés,meg kihívás?
    Az illető aki felvetette jelenleg a 257. a rangsorban.
    Milyen kihívást akar még?Majd ha top lesz,akkor visszatérhetünk erre.

  • Kicsit csunyán fogalmaztál de naggyából igen.


    A térkép lehetne jobb is,bár ez még csak kényelmi funkció lenne.
    -Ami zavaró az a levelek és jelentések eltünése(konrétan nekem csak 5oldalnyi értesítést ment el a játék,az 30 levél és jelentés együtt. Elküldött leveleknél azért már van egy 6. oldal is,egyetlen levéllel, így ott 31db-ot ment el és nyílván csak leveleket.Ez azért zavar mert nem tudom kit mikor támadtam, melyik barbárnál voltam már vagy kivel miről beszéltem mert egyszerűen eltűnik)


    -Illetve a A törzsi fórum átláthatatlansága és egy törzsi chat(úgy tudom ezen már dolgoznak)

  • Sziasztok!


    Teljesen jogos a felháborodás szerintem, és nem volt ez csúnya, csak nyers, ami nem árt, hogy felrázódjon egy kicsit a vezetőség. A szabályzatban a nyelv megadása a magyar. Ahhoz képest több helyen olvasom, hogy angol fórumra hivatkozik az admin is. Bocsánat, de én magyar vagyok, angolkóros nem. Inkább átlátható leírásokat kellene adni, hogy mi mire jó a játékban, s nem irreálisan magas árat elkérni a türkizért adott esetben. A térkép engem annyiban zavar, hogy átláthatatlan. Görgetéssel viszont annyira miniatűrré válik, hogy ahhoz már tényleg szemüveg kell :D
    Belső fórum: ez sok ember problémája: nincsenek fejlécek, minden egyben.

  • Hát ahogy látom, 2015 höz képest semmi nem változott. :) Van egyáltalán értelme a felvetéseknek ? Vagy adunk 1 lehetőséget, aztán semmi nem történik. Legalább válaszolna valaki illetékes. De még az sem.